Boysband uruchomił nowy kanał na platformie V LIVE z myślą o comebackowym reality show.

Rozpoczęło się oficjalne odliczanie do powrotu Super Junior z nowym materiałem. Do zegara na oficjalnej stronie grupy dołączyło dzisiaj konto na V LIVE. Na kanale pojawił się zwiastun reality show zespołu – “SJ Returns – Super Junior Real Comeback Story.” Premiera pierwszego odcinka programu zaplanowana jest na 9 października o 11:00 KST (4:00 naszego czasu). „SJ Returns” transmitowane będzie od poniedziałku do piątku przez sześć tygodni. 

W show zobaczymy siedmiu członków boysbandu w trakcie przygotowań do comebacku. Będą to: Leeteuk, Heechul, Yesung, Shindong, Donghae, Eunhyuk oraz Siwon. Kamery programu będą śledzić ich przez 120 dni, zaczynając od momentu zakończenia służby przez najmłodszych z nich, przez nagrania piosenek, ćwiczenie choreografii do zdjęć do klipu. Na końcu zwiastuna widzimy Yesunga, który opowiada o tęsknocie za zespołem podczas solowych promocji. W „SJ Returns” możemy więc spodziewać się także wielu emocjonalnych momentów. 

Przypomnijmy, że comeback Super Junior zaplanowany jest na 6 listopada, w ich dwunastą rocznicę debiutu. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.