Miesiąc po zakończeniu światowej trasy koncertowej, 24K wydało nowy album. 

W październiku 2016 roku światło dzienne ujrzał pierwszy pełny album boysbandu – „The Real One”. To z niego pochodzą ostatnie single: Still 24K oraz Bingo. Rok 2017 zaczął się dla boysbandu pracowicie, bowiem 3 stycznia rozpoczęli tournée po Europie, w trakcie którego odwiedzili także Polskę. Ostatni koncert trasy odbył się 9 kwietnia w Amsterdamie. W połowie maja 24K zapowiedziało comeback z nowym materiałem. Przebieg przedpremierowej promocji mogliście śledzić na naszej stronie TUTAJ

„ADDICTION” pojawiło się w sprzedaży 27 maja. Co ciekawe, logo albumu stworzył Polak – Daniel Jagodzki. Na płycie znalazły się dwa utwory: Only You oraz Been You. W porównaniu do poprzedniego comebacku, zespół postawił tym razem na elektroniczne, ale delikatniejsze melodie. Tytułowe Only You swoim brzmieniem idealnie wpasowuje się w aktualne trendy muzyczne, a powtarzające się frazy w refrenie szybko wpadają w ucho. Piosenka opowiada o beznadziejnej miłości do kobiety. Utwór w pełni stworzyli członkowie zespołu – Cory oraz Jeonguk. Drugi kawałek na płycie, Been You, jest energiczną balladą. Jej tekst wyraża tęsknotę za ukochaną osobą po zerwaniu. Piosenka jest autorstwa koreańskiego producenta YANG D.

Klip do Only You powstał dzięki ekipie z Zanybros. Organizacja pracowała przy Bingo oraz Still 24K. Tylko w tym roku firma zajmowała się między innymi teledyskami NCT 127, B.A.P, GFRIEND czy AOA. W Only You widzimy zarówno sceny taneczne, jak i indywidualne ujęcia każdego z członków boysbandu. Tym razem nie mamy do czynienia z przejrzystą historią – każdy może interpretować klip tak, jak uważa.

24K pojawiło się także na V LIVE. Chłopcy rozmawiali o płycie, po raz pierwszy zatańczyli choreografię do Only You oraz ogłosili konkurs dla fanów. Do 4 czerwca 24U mogą przesyłać swoje kreatywne interpretacje nowego teledysku. Każdy z członków grupy wybierze swoją ulubioną historię. Siedmioro zwycięzców nagrodzonych zostanie obudowami na telefon, które zaprojektował Jinhong. Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ (musicie być jednak członkami fan cafe grupy). 

Boysband wystąpił już także w programach muzycznych. Sprawdźcie, jak Only You prezentuje się na żywo:

Jak podoba Wam się najnowszy comeback 24K?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.