24K zapowiedziało powrót z nowym materiałem.

AKTUALIZACJA: 24 maja
Zespół opublikował dzisiaj drugi zwiastun nowego klipu. Dzisiaj dostaliśmy krótką zapowiedź choreografii.

AKTUALIZACJA: 22 maja
Boysband ogłosił zmiany w harmonogramie powrotu. Pojutrze o 5:00 czasu polskiego zobaczymy drugą zapowiedź teledysku. 25 maja o 13:00 naszego czasu odbędzie się comebackowe V LIVE zespołu. Następnego dnia chłopcy pojawią się w Simply K-POP. Ich występ zobaczymy także w piątkowym Music Bank. 27 maja o północy KST (26 maja o 17:00 czasu polskiego) zadebiutuje Only You. Dwa dni później, 29 maja w południe KST, czyli o 5:00 naszego czasu, światło dzienne ujrzy cały album 24K. Wytwórnia zastrzegła jednak, że harmonogram grupy może się zmienić w trakcie promocji. O wszystkim będziemy informować Was na bieżąco na naszej stronie.

AKTUALIZACJA: 21 maja
Światło dzienne ujrzał pierwszy teaser wideoklipu do Only You!

 

AKTUALIZACJA: 19 maja
Zgodnie z harmonogramem, zobaczyliśmy tracklistę nowej płyty zespołu. Tytułowym utworem został Only You, mocny kawałek EDM. Napisali go członkowie 24K: za tekst odpowiedzialny jest Jeonguk, a kompozycją i aranżacją zajął się Cory. Druga piosenka, Been You, będzie spokojną, emocjonalną balladą.

Nowy album boysbandu jest już dostępny w przedsprzedaży. Do pierwszych 140 zamówionych płyt dołączony będzie podpisany polaroid.

AKTUALIZACJA: 17 maja
Boysband opublikował dzisiaj grupową fotografię. Znajdziecie ją także u nas:

AKTUALIZACJA: 16 maja
Drugi dzień z teaserami 24K! Na zdjęciach zaprezentowali się dziś Jeonguk, Hui oraz Changsun.

AKTUALIZACJA: 15 maja
Dzisiaj zobaczyliśmy pierwsze konceptowe fotografie nowego albumu 24K. W rolach głównych: Jinhong, Kisu, Cory oraz Hongseob!

Oryginalny post: Zespół ujawnił datę comebacku oraz cały harmonogram promocji. „ADDICTION 24K” usłyszymy 27 maja o 18:00 KST, czyli 11:00 czasu polskiego. Wtedy zadebiutuje także klip do tytułowego utworu krążka. Do tej pory grupa będzie wydawać różne teasery. Od 16 do 18 maja publikowane będą fotografie zapowiadające koncept krążka. Po nich pojawi się lista piosenek albumu. 24K udostępni także 2 zwiastuny teledysku – 22 i 24 maja. Zespół poprowadzi także specjalną, comebackową transmisję na V LIVE na dwa dni przed powrotem, czyli 25 maja.

Cały plan promocji, wraz z pierwszą fotografią, znajdziecie poniżej:

Agencja boysbandu zapowiedziała, że album pokaże pewność siebie 24K. Źródło z wytwórni dodało także, że „’Uzależnienie’ [addiction – przyp. red.] oznacza, że jesteś tak kimś odurzony, że nie potrafisz się z tego uwolnić. Fani spekulują, że tytułowa piosenka będzie związana z uzależniającą i odurzającą miłością.”

Najnowszym albumem zespołu jest „The Real One”, który ujrzał światło dzienne w październiku zeszłego roku. Oprócz tego, w 2017 roku 24K wybrało się w swoją pierwszą światową trasę koncertową. Podczas niej odwiedzili między innymi Polskę, a relację z koncertu możecie przeczytać na naszej stronie TUTAJ

 

źródła:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.