Wokaliści B.A.P połączą siły w nowej kolaboracji.

AKTUALIZACJA: 5 czerwca

Źródła podają, że Daehyun i Jongup mają w planach występy w programach muzycznych. Singiel Daehyun’a, Shadow, będzie mieć swoją premierę 7 czerwca w MBC Music Show Champion. Artysta prezentował już ją podczas ostatnich koncertów B.A.P, jednak na projektowej płycie znajdzie się jej zaktualizowana wersja. W kolejnym tygodniu zobaczymy natomiast występy Jongup’a z Try MY LuckPierwsza z piosenek to porównanie zeszłej miłości do cienia, a druga to dynamiczna kompozycja PB R&B.

TS Entertainment podzieliło się również okładką projektowego krążka. Całość ujrzy światło dzienne 8 czerwca o 18 KST.

AKTUALIZACJA: 30 maja

Wytwórnia B.A.P podzieliła się teaserowymi fotografiami Daehyun’a i Jongup’a. Dowiadujemy się z nich, że w ramach specjalnego projektu związanego ze światową trasą, obaj muzycy wydadzą po solowej piosence. Solo Daehyun’a nazywa się Shadow i pojawi się w niej również Zelo. Utwór Jongup’a to natomiast Try MY Luck.

 

Oryginalny post: TS Entertainment poprzez oficjalne konta B.A.P na social media podzielił się z fanami teaserowym plakatem. Wynika z niego, że Daehyun i Jongup połączą siły w „projektowym albumie”. Niestety agencja nie zdradziła na razie szczegółów kolaboracji.

B.A.P wydał w marcu singiel „Rose”, którego tytułową piosenką było Wake Me Up. Po promocjach płyty w Korei, zespół ruszył na kolejną światową trasę koncertową, w ramach której pojawili się również w Polsce.

 

źródło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.