KNK wróciło z nowym materiałem. Drugi singiel zespołu ma w sobie letnią, spokojną atmosferę.

Singiel „Gravity” został wydany 25 maja i jest pierwszą muzyczną premierą od mini-albumu „REMAIN” w listopadzie 2016 roku. Nad całą płytą czuwał Kim Tae Ju, który pracuje z zespołem od ich debiutu. Muzyk odpowiedzialny jest za kompozycje, teksty, aranżację i brzmienie niektórych instrumentów we wszystkich czterech piosenkach.

Sun.Moon.Star przekazuje emocje, jakie towarzyszą nam po rozstaniu. Instrumenty smyczkowe nadają piosence wrażenia vintage, a charakterystyczny dla KNK mocny rytm kontrastuje z delikatniejszą częścią utworu. Tym samym stworzono taneczną balladę, która stylem idealnie pasuje do zespołu. Autorem choreografii jest Jihun, lider grupy. Teledysk jest za to wypełniony indywidualnymi scenami bez większej fabuły, skupiającymi się wokół stonowanych kolorów i estetycznych scenerii.

  1. Think About You – zdecydowanie pierwsze skrzypce gra tutaj keyboard. Miłosna piosenka nagrana jest w średnim tempie i posiada niemal minimalistyczną linię muzyczną. Warto zauważyć, jak głos Youjina pasuje do stylu R&B. Swój wkład w harmonizację chórów miał Inseong.
  2. Love You – kawałek jest typowym reprezentantem gatunku tropical house. W tekście mężczyzna mówi wprost o swoim zadurzeniu i pragnieniach.
  3. Sun.Moon.Star
  4. Sun.Moon.Star (Instrumental)

Chociaż KNK wrócili 25 maja, już wcześniej promowali się w programach muzycznych. Pierwszy comeback stage odbył się  23 maja w SBS The Show.

 

Portal Music Naver opublikował także zakulisowe fotografie z sesji zdjęciowej do znanych nam już teaserów „GRAVITY”. Zobaczcie je poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.