PENTAGON ogłosił datę comebacku z nowym albumem.

AKTUALIZACJA: 7 czerwca
Grupa doczekała się swojego kanału na YouTube, na którym opublikowano skrót wszystkich piosenek z „CEREMONY”.

W zeszłym miesiącu CUBE Ent wydało oświadczenie, że Yan An nie będzie brał udziału w aktywnościach, promujących płytę, ze względu na kontuzję prawej ręki.

AKTUALIZACJA: 4 czerwca
Na „CEREMONY” znajdzie się siedem piosenek, w tym Beautiful, które poznaliśmy w połowie maja. Tytułowy kawałek będzie nazywać się 예뻐죽겠네, co można przetłumaczyć jako 'bardzo ładny’. Wśród twórców znaleźli się: BreadBeat oraz Ferdy, którzy wcześniej tworzyli chociażby dla BTOB, Oliver „Akos” Castelli (współpraca z Mary J. Blige i Keyshia Cole) oraz muzyk Justin Stein.

Na płycie znajdzie się też specjalny utwór zadedykowany fanom Pentagon. To Universe skomponowali Ferdy i Jinho, a nad tekstem pracowali również: E’Dawn, Yuto i Wooseok. Trio znajdziemy także wśród tekściarzy Nothing스펙터클해. Na krążku będziemy mogli posłuchać też 고마워 (kr. dzięki), czyli duetu Hui i Jinho.

AKTUALIZACJA: 2 czerwca
Dzisiaj opublikowana została kolejna porcja konceptowych zdjęć. Znajdziecie je także u nas: 

AKTUALIZACJA: 31 maja
Zgodnie z harmonogramem, zobaczyliśmy dzisiaj pierwsze konceptowe fotografie PENTAGON. Na zdjęciach widzimy 5 duetów: Jinho i Wooseok, Hui i E’Dawn, Hongseok i Yeo One, Yanan i Shinwon oraz Yuto i Kino. Oprócz tego, opublikowane zostały dwie grupowe fotografie.

AKTUALIZACJA: 29 maja
Poznaliśmy dzisiaj harmonogram powrotu zespołu. Pierwszego i trzeciego dnia czerwca zobaczymy fotografie zapowiadające koncept comebacku. Dwa dni później grupa opublikuje tracklistę „Ceremony”. Skróty wszystkich piosenek usłyszymy 7 czerwca. 10 i 11 czerwca pojawią się zapowiedzi nowego klipu. Premiera albumu zaplanowana jest na 12 czerwca. 

Oryginalny post: Boysband opublikował na swoich social media grafikę zapowiadającą czerwcowy comeback. Możemy z niej wywnioskować, że trzeci mini-album w karierze zespołu będzie zatytułowany „Ceremony”. Usłyszymy go 12 czerwca o 12:00 KST (5:00 czasu polskiego). 

Przypomnijmy, że ostatnim albumem PENTAGON był „Five Senses” z grudnia 2016 roku. Na początku maja swój debiut miało także Triple H, w którego skład weszli Hui oraz E’Dawn. Cały skład boysbandu zadbał jednak o fanów i w maju wydał dla Universe specjalny utwór – Beautiful, który wyprodukował Ilhoon z BTOB. 

Czekacie na comeback PENTAGON?

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.