PENTAGON pokazał swoją czarującą stronę w nowej piosence.

AKTUALIZACJA: 18 maja 2017


Ballada jest wyznaniem miłości i zachwytu nad pięknem dziewczyny. Każdy z członków patrzy bezpośrednio w kamerę, nawiązując w ten sposób kontakt z osobą oglądającą. Melodia, grana przez orkiestrę, jest delikatna i romantyczna. Całość tworzy lekką i urzekającą kompozycję.

AKTUALIZACJA: 17 maja 2017

Producentem Beautiful jest Ilhoon z BTOB. Muzyk napisał, skomponował i zaaranżował utwór. Będzie to romantyczna ballada, skierowana do pięknej dziewczyny, która ma słodki głos. Członkowie PENTAGON pokażą w niej swoją emocjonalną stronę.

AKTUALIZACJA: 16 maja 2017

CUBE Entertainment opublikowało kolejną zapowiedź, tym razem skupiając się na producencie piosenki. Jak myślicie, kto nim będzie?

 

AKTUALIZACJA: 15 maja 2017

Kolejny tajemniczy teaser ujrzał dzisiaj światło dzienne. Na nocnym tle widnieje napis „Beautiful”, czyli piękny. Nie znamy jednak szczegółów czy jest to zapowiedź utworu czy płyty zespołu.

AKTUALIZACJA: 14 maja 2017

Zespół zaprezentował dzisiaj trzy zdjęcia, na których widnieją wymowne zdania. Fani podejrzewają, że może to być fragment piosenki, zadedykowanej dla fandomu grupy, Universe. Wyjaśniałoby to również koncept fotografii. Zobaczcie, co jest napisane na każdym ze zdjęć.

„Bardziej niż cokolwiek, jest solidny i cenny, dopełniony wiarą.”

„Pokonujący ból, miłością większą niż wszechświat.”

„Po prostu zostań przy mnie jak światło gwiazd, które nie znika.”

Oryginalny post: Zespół opublikował grafikę, na której widnieje fotografia księżyca w pełni oraz data 18 maja 2017 roku. Wpis opatrzony jest także tagiem #ComingSoon, co oznacza, że już wkrótce dowiemy się, co kryje się pod tajemniczą datą. Póki co, Cube Entertainment nie ujawniło więcej szczegółów.

 

 

Ostatnim grupowym comebackiem zespołu jest mini album „Five Senses” z grudnia 2016 roku. Aktualnie dwóch członków PENTAGON, Hui i E’Dawn, promuje się jako Triple H. Trio, w którym jest także HyunA, wydało na początku maja płytę „199X”.
źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.