Dziennikarz magazynu Billboard, Jeff Benjamin, miał okazję porozmawiać z 24K za kulisami ich koncertu w Nowym Jorku. W wywiadzie członkowie grupy wspomnieli o nowej muzyce, możliwości rozpadu zespołu oraz występie w show YG Entertainment, „MIXNINE”.

24K zakończyło swoją trasę po Stanach Zjednoczonych i przygotowuje się do powrotu na scenę z nowym materiałem. Choeun Entertainment potwierdziło, że nowości usłyszymy już w maju. Dziennikarz Billboard zapytał członków grupy o wiele rzeczy, które trapią fanów boysbandu.

Lider 24K, Cory, opowiedział dlaczego zespół zdecydował się wziąć udział w survivalowym show YG Entertainment, „MIXNINE”. „[…] Przez to, że [Jinhong i Changsun] radzili sobie tam świetnie, naprawdę zmieniliśmy postrzeganie ludzi, że mamy za sobą wiele szemranych spraw, co nawet nie jest prawdą – jest wiele plotek, które są przypisane 24K w Korei. Dlatego właśnie, całkowicie szczerze, fani za granicą nas wspierają; głównie z powodu muzyki, którą tworzymy. W Korei jednak ważniejsze jest to, co się dzieje „za kulisami”, niż sama muzyka. Denerwuje mnie to, bo nie na to się pisałem [zostając idolem]. Ale jest jak jest. Dzięki show, [Koreańczycy] zobaczyli, jak szczerzy jesteśmy i co jest prawdą, a co kłamstwem. Dlatego to oczyściło trochę nasz wizerunek. W Korei to naprawdę nam pomogło, bo wielu koreańskich fanów zaczęło „wskakiwać na nasz pokład”.”

Po takim wyznaniu Jeff Benjamin zapytał więc wprost, czy w takim razie nie ma szans na rozpad grupy. „To nawet nie jest coś, o czym w tym momencie myślimy”, odpowiedział Cory. „Właściwie, to skończyłem piosenkę i pracujemy już nad nią wspólnie.”

Chłopcy zdradzili także, jakie ich utwory się według nich naprawdę wyróżniają. Cory przyznał, że dzięki Only You chcieli trafić do koreańskiej publiczności. Jeonguk wyznał, że nowy singiel był naprawdę ryzykowny i obawiali się, że stracą międzynarodowych fanów. Był to jednak według niego dobry moment ich kariery, a wielu osobom spodobał się comeback. Lider 24K dodał potem, że chociaż Hey You oraz Super Fly zaskarbiły sobie sympatię fanów zza granicy, sprawiły, że zespół przestał budzić zainteresowanie na ich rodzimym muzycznym rynku.

Dziennikarz wspomniał też o wolności, którą mają członkowie 24K, jeżeli chodzi o komunikację z fanami. Chłopcy przyznali mu rację, dodając, że to wszystko dzięki ich agencji, która jest niewielka. Mają dużą swobodę i pole do dyskusji. Przez to ich dialog ze słuchaczami jest dużo bardziej szczery, bo nikt nie musi filtrować ich przekazu.

Cały wywiad znajdziecie na stronie Billboardu: TUTAJ. O najnowszym singlu zespołu, “Only You”, przeczytacie natomiast na naszej stronie: TUTAJ

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter 24K

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.