W czwartkowym muzycznym show telewizji Mnet nadchodzą zmiany w sposobie wyboru zwycięzcy. Program wprowadzi nowe elementy, by otworzyć się na fanów k-popu z całego świata.

Telewizja Mnet zapowiedziała 25 kwietnia zmiany w organizacji M!Countdown. Show otworzy się bardziej na zagranicznych fanów, również w aspekcie wyboru zwycięzcy show. Do liczby punktów bardziej liczyć się będą głosy widzów z całego świata i wynik uzyskany na social media. Ma to podwyższyć globalną pozycję programu i zachęcić do jego oglądania światową publiczność.

Możemy spodziewać się również nowego segmentu w programie – „Song of the Day” (ang. piosenka dnia). O wygranej w tym rankingu będzie decydować: cyfrowe streamowanie (30%), polubienia i odsłony na mediach społecznościowych (30%), wybory kawałka na karaoke (20%), trendy (15%) i pobrania dźwięków na telefony komórkowe (5%). Zwycięzcę tego notowania będziemy mogli zobaczyć co tydzień w programie na żywo.

Zmiany nie ominą także prowadzących M!Countdown. Od najbliższego odcinka, który zostanie wyemitowany 26 kwietnia, MC show mają zostawać idole posługujący się językami obcymi i mający wprawę w interakcjach z fanami z całego świata. Prowadzący będą zmieniać się co tydzień. Pierwszą parą MC zostali Daehwi z Wanna One i Chungha.

 

źródło:(1)(2)
źródła zdjęć: Oficjalny Twitter Wanna One / Oficjalny Twitter MNH Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.