Zespół Far East Movement wyda krążek „Identity”. Amerykańskie trio do współpracy zaprosiło 20 artystów, w tym większość z Korei. Sprawdźcie, kogo usłyszymy na płycie. 

Pierwszy utwór, Freal Luv, mieliśmy okazję usłyszeć 13 października. Jest to współpraca z piosenkarką Tinashe, Chanyeolem z EXO i Marshmello. O przygotowaniach mogliście przeczytać na naszej stronie.

Raper EXO nie jest jednak jedynym Koreańczykiem, którego usłyszymy na „Identity”. Zespół opublikował listę utworów. Wśród muzyków pojawili się: Tiffany z Girls’ Generation, raperzy z wytwórni AOMG: Jay Park i Loco czy Hyorin z Sistar. Do współpracy zaproszeni zostali też Soulja Boy, Macy Gray i MNEK.

Płyta to duży projekt łączący artystów ze Wschodu i Zachodu. Sam zespół tłumaczy, że pojęcie tożsamości (ang. identity) zawsze im towarzyszyło, ponieważ w przeszłości mieli problem z określeniem siebie jako Amerykanów, a nie obcokrajowców z Azji.
Znana jest już okładka „Identity”, na której zobaczymy kulę ziemską utworzoną z azjatyckich kwiatów i żurawi. Album wyjdzie 21 października na całym świecie. Można go też kupić na iTunes.

Far East Movement świętuje już pierwszy sukces po uplasowaniu się na 10. miejscu najlepszych tanecznych piosenek iTunes.

Kupicie płytę?

źródła: (1) (2) (3) (4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.