SEVENTEEN zostanie twarzą kampanii reklamowej amerykańskich perfum!

To pierwszy raz od debiutu, gdy SEVENTEEN będzie promować jakąś markę. Firma Clean wybrała zespół wierząc, że wizerunek młodego boysbandu będzie idealnie współgrał z ich linią produktów. 29 września chłopcy stanęli przed obiektywem i ukończyli swoją pierwszą sesję zdjęciową.

Clean jest amerykańskim producentem perfum, który działa na rynku od ponad 10 lat. Wprowadził na sklepowe półki nietypowe zapachy w przystępnych cenach. Opisuje siebie jako „prostą markę z prostym konceptem”. Każdy produkt Clean jest projektowany tak, aby kojarzył się z ciepłymi oraz radosnymi momentami w naszym życiu. Stawiają też na uczucie „świeżości”. Dlatego ich produkty różnią się od konkurencji nie tylko zapachem, ale też opakowaniem i prostotą nazw.

SEVENTEEN będzie promować oryginalną kolekcję zapachów, czyli Warm Cotton, Cool Cotton, Blossom, Cashmere, Original (inspirowany zapachem klasycznego mydła), Ultimate (mieszanka cytrusów z kwiatami), Fresh Laundry, Air, Shower Fresh, Rain z kolekcji dla kobiet oraz Shower Fresh z kolekcji dla mężczyzn.

 

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.