Zespół wrócił po raz ostatni w ramach kilkuczęściowej serii „NEW KIDS”. Tym razem tytułowym utworem zostało emocjonalne „I’M OK”. Co warto wiedzieć o krążku?

Serię „NEW KIDS” rozpoczął album „NEW KIDS: BEGIN” wraz z tytułowym utworem BLING BLING oraz B-DAY. Zespół skupił się potem na koncertach, przez co kolejny comeback zapowiedziano dopiero 8 miesięcy później. W styczniu wydano pełną płytę „NEW KIDS: RETURN” z LOVE SCENARIO. Piosenka szybko podbiła koreańskie rankingi muzyczne, a najbardziej pozytywny odzew uzyskała u dzieci, którym podobała się prosta i przyjazna melodia numeru. Kilka miesięcy później iKON kontynuował serię z „NEW KIDS: CONTINUE” oraz KILLING ME, celując w zupełnie inny koncept niż poprzednio. „NEW KIDS: THE FINAL” był ostatnim krokiem w serii, a zakończyło ją GOODBYE ROAD. Wraz z tym utworem grupa chciała przekazać fanom całą wdzięczność za wsparcie wieloczęściowego projektu. Zespół zebrał wszystkie wydane do tej pory piosenki w jednym krążku „NEW KIDS: REPACKAGE” oraz dodał do niego nowy singiel – I’M OK

B.I, według krótkiego wywiadu na temat serii NEW KIDS, napisał I’M OK już 2 lub 3 lata temu. Rdzeniem piosenki jest prośba o nie żałowanie osoby cierpiącej z powodu złamanego serca. Ból samotności to coś, na co sama się zgodziła i chce wytrwać w swoim postanowieniu. W utworze najważniejszą rolę gra przede wszystkim pianino i syntezator naśladujący skrzypce, które dodały całości bardzo emocjonalny i osobisty ton. Słowa do piosenki napisali B.I, Bobby oraz Kim Jong Won. Kawałek również skomponował lider iKON razem z FUTURE BOUNCE.

Krążek „NEW KIDS: REPACKAGE” zawiera wszystkie piosenki, jakie znalazły się w serii. Dzięki temu na albumie można przesłuchać aż 23 utwory. Opisy każdego z nich znajdziecie w poprzednich artykułach poświęconych iKON.

 1. I’M OK
 2. BLING BLING
 3. LOVE SCENARIO
 4. KILLING ME
 5. FREEDOM
 6. B-DAY
 7. RUBBER BAND
 8. BEAUTIFUL
 9. COCKTAIL
 10. ONLY YOU
 11. EVERYTHING
 12. LOVE ME
 13. DON’T LET ME KNOW
 14. GOODBYE ROAD
 15. LONG TIME NO SEE
 16. BEST FRIEND
 17. JUST GO
 18. ADORE YOU
 19. DON’T FORGET
 20. JERK
 21. PERFECT
 22. HUG ME
 23. JUST FOR YOU

YG Entertainment przedstawiło także dodatkowe materiały związane z nową płytą. Oprócz wspomnianego wcześniej wywiadu, na YouTube dostępny jest zakulisowy materiał z planu filmowego teledysku. Oprócz tego, niedawno dodano także dance practice kawałka. Zobaczcie je poniżej:

 

źródło zdjęcia: YouTube iKON

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.