W koreańskich mediach pojawiły się doniesienia o przyszłości Zico. Artysta miałby założyć własną, jednoosobową wytwórnię.

AKTUALIZACJA: 11 stycznia

Zico poprzez swojego Instagrama potwierdził założenie własnej agencji i jej nazwę. Wytwórnia będzie przedstawiać się jako KOZ Entertainment, co jest skrótem od „King of the Zungle”. Jak wspominaliśmy niżej, to nawiązanie to zeszłorocznego tournée muzyka. Na swoim story artysta odpowiedział na kilka pytań związanych z nową firmą. Podkreślił, że agencja nie będzie zajmować się jedynie hip-hopem. Zdradził również, że wyda nowy materiał w pierwszej połowie roku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

회사를 설립했어요 2019년부터 본격적인 2막을 시작합니다. 제일 먼저 사인할 아티스트는 지코가 될 것 같네요. #KOZ #KOZentertainment #케이오지 #코즈

Post udostępniony przez 지아코 (@woozico0914)

 

Oryginalny artykuł: Według artykułu portalu SportsSeoul, lider Block B utworzył jednoosobową agencję. Firma miałaby nazywać się King of the Zungle (KOZ), podobnie jak zeszłoroczna trasa koncertowa muzyka. W zarządzaniu wytwórnią Zico ma pomagać były pracownik Seven Seasons, który odszedł z agencji wraz z artystą.

W tekście wspomnianego serwisu czytamy także wypowiedzi „osoby ze środowiska Zico”. Mówi ona, że artysta chce rozpocząć wszystko od początku, korzystając z wolności, jaką oferuje jednoosobowa wytwórnia. Wzorem dla członka Block B mają być inni hip-hopowi muzycy, którzy założyli taką firmę. Mowa tu chociażby o Jay Parku, Dok2, The Quiett, Deepflow czy Paloalto.

Pod koniec listopada 2018 dowiedzieliśmy się, że Zico zdecydował się nie przedłużać kontraktu z Seven Seasons. Przyszłość Block B jako 7-osobowego zespołu nie jest jednocześnie przesądzona. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Block B

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.