Po dłuższej przerwie ponownie usłyszeliśmy solowe kawałki Luny z f(x). Wokalistka wróciła po ponad ośmiu miesiącach z albumem „Even So”. Co powinniście o nim wiedzieć? Sprawdźcie w naszym podsumowaniu! 

Chociaż nie widzieliśmy jej na scenie ponad pół roku, Luna nie zmarnowała tego czasu. „Even So”, które swoją premierę miało 4 stycznia, jest w całości skomponowane przez wokalistkę f(x). Podczas specjalnej, comebackowej transmisji na V LIVE, artystka nie kryła szczęścia, że może w końcu podzielić się nimi z MeU.

Potrójny singiel promuje Even So, kawałek R&B w średnim tempie. Melodię wyróżnia także groovy bas i funkowe dźwięki gitary. Solistka zdradziła, że chciałaby, żeby piosenka mogła pocieszać słuchaczy w trudnych chwilach. W tekście, który także napisała wokalistka, próbuje nas ona przekonać, że ukrywanie emocji nie jest dobre. Jeśli czujesz, że chce ci się płakać, po prostu to zrób.

Na krążku znajdziemy jeszcze dwie kompozycje: Do you love me oraz BYE BYE. Pierwsza z nich to propozycja w stylu alternative R&B z gościnnym udziałem George. Jej swobodna atmosfera towarzyszy słowom o relacji damsko-męskiej. Kobieta nie wie na jakim etapie jest ich związek, więc postanawia wprost spytać się o to swojego partnera. Poniżej znajdziecie klip do utworu, który opublikowano kilka dni po oficjalnej premierze albumu.

Ostatnia pozycja z płyty to BYE BYE, przy tworzeniu której artystce pomagał jej brat. To minimalistyczny numer w stylu bossa novy. Artystka zdradziła, że pisząc kawałek myślała o swoim zmarłym szczeniaku i chciała zwrócić uwagę społeczeństwa na los porzuconych zwierząt. Klip do piosenki ukazał się 9 stycznia:

W dzień swojego comebacku, Luna zaprezentowała się z nowymi kawałkami w KBS Music Bank. Poniżej możecie zobaczyć występy z Even So i Do you love me.

 

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.