Liderka f(x) opublikowała swoje oficjalne oświadczenie w sprawie kontraktu z SM Entertainment.

Oficjalna rocznica debiutu girlsbandu przypada na 5 września. Właśnie tego dnia, w 10. urodziny zespołu, Victoria udostępniła na Weibo oraz Instagramie krótką notkę skierowaną do fanów. SM Entertainment nadal nie wypowiedziało się oficjalnie na temat przyszłości grupy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Chapter.3 [DIAMOND FOREVER] #victoria #10thanniversary #宋茜 #出道十周年 一眨眼,十年了。2009年9月5号,我站上舞台正式出道。那个时候我已经懂得,只要付出努力就会有收获,运气也很重要,但机会是只给有准备的人的。我只希望自己能抓住所有机会,不留遗憾。而今10周年了,是终点,也是起点。感恩与S.M这十年的所有,我们今后会以一个全新的方式再走下去。这是一个新的开始,重新出发,我还是我,我会继续做自己,不忘初心、勇往直前。我会努力成为更好的自己,坚定信念,认定就不会被轻易改变主意!珍惜每一个机会!珍惜身边每一个人,一切的一切!所以,谢谢那个努力且勇敢的自己,让我可以拥有现在的一切!谢谢我的家人和朋友,感恩所有爱我和我爱的人,能够遇上你们是我的福气。感恩所有的信任与支持,希望我没有辜负你们对我的期望,以后也会全力以赴。所以,你们愿意跟我一起接着走向下一个10年吗?

Post udostępniony przez Victoria Song宋茜 (@victoria02_02)


Przeczytajcie tłumaczenie oświadczenia:

10 lat minęło w mgnieniu oka. 5 września 2009 stanęłam na scenie i oficjalnie zadebiutowałam. Wtedy wiedziałam, że dopóki włożysz w coś wysiłek, będziesz za to nagrodzony, bo chociaż szczęście jest ważne, szanse mają tylko ci, którzy są przygotowani. Mam nadzieję, że udało mi się wykorzystać wszystkie szanse i nie żałować [niewykorzystanych szans]. A dzisiaj jest 10. rocznica, to końcowy punkt, ale też i początkowy.

Dziękuję SM Entertainment za wszystko przez te 10 lat, ale teraz wkraczam na nową ścieżkę. To nowy początek, ponowne rozpoczęcie mojej podróży, ale nadal będę sobą, nie zapomnę przeszłości i odważnie pójdę naprzód. Będę ciężko pracować, by stać się lepszą wersją siebie, trzymać się mocno moich przekonań i nie zmieniać łatwo mojego zdania. Będę cieszyć się każdą nową szansą. Będę troszczyć się o wszystkich i wszystko wokół mnie. Chciałabym podziękować odważnej i ciężko pracującej mnie, która dała mi wszystko, co mam dzisiaj. Dziękuję mojej rodzinie i przyjaciołom, dziękuję tym, którzy mnie kochają i których kocham, miałam szczęście, że was wszystkich spotkałam. Jestem wdzięczna za całe dane mi zaufanie i wsparcie, mam nadzieję, że nikogo nie zawiodłam, nadal będę dawała z siebie wszystko.

Czy chcesz więc iść ze mną nową ścieżką przez kolejne 10 lat?

Przypomnijmy, że kilka dni temu swoje odejście z wytwórni ogłosiła także Amber.

 

źródło zdjęcia: Weibo Jimmy-Choo, functionlove.net
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.