Delikatny i marzycielski głos towarzyszył wielu fanom dram. Kto z Was kojarzy Brother Su?

Dlaczego wart uwagi? Brother Su ma na swoim koncie mnóstwo utworów. Wyróżnia go wysoki głos, który jednocześnie potrafi być bardzo ciepły i głęboki.

Kim Hyung Soo od 2015 roku należy do wytwórni Starship Entertainment. Wcześniej pracował w agencji RealCollabo, stworzonej przez producenta Ra.D. Lista produkcji, przy których współpracował jest imponująco długa. Artysta komponował piosenki dla swoich kolegów z RealCollabo, a później dla Starship, ale nie tylko. Z ciekawszych produkcji powstało chociażby I Like It i I Need You BTS, It’s Raining Zion.T czy Beautiful Lady Jonghyun’a z SHINee.

Głos Brother Su usłyszymy także w dramie “She Was Pretty” czy “Jealousy Incarnate”.


Lekko i klimatycznie – tak swoją przygodę z muzyką rozpoczynał Brother Su. You Got Me to drugi singiel, nagrany w 2010 roku.


Muzyka usłyszymy przeważnie w refrenach i tak jest w przypadku My Foreigner. Rytmiczność rapu Kebee łączy się z płynnością głosu Brother Su.


Usłyszymy go w Hogu, w wykonaniu Giriboy’a. Artysta uspokaja dość nosowy i skrzekliwy głos rapera. Muzyk brał udział w komponowaniu piosenki i tworzeniu tekstu.


Refren w Like Romance Comics jest delikatny i bardzo przyjemny, a ostatnie zdania “You are so lovely, lovely, lovely. But I’m so lonely, lonely, lonely” (ang. Jesteś bardzo urocza, urocza, urocza. Ale jestem bardzo samotny, samotny, samotny) z łatwością wpadają w ucho i można się złapać na ich podśpiewywaniu.

Współpraca artystów Starship zawsze rodzi ciekawe i przyjazne w słuchaniu utwory. Szczególnie, jeśli swoje siły połączy Brother Su, K.will i Junggigo. Piosenka jest rytmiczna i przepełniona pozytywną energią.

Jeśli już mówimy o współpracy, to w tym miesiącu Park Kyung wydał When I’m with you z gościnnym udziałem Brother Su.
Wspólnie stworzyli charakterystyczny styl, w którym utrzymana jest melodia i teledysk. O pierwszej solowej płycie rapera Block B mogliście przeczytać na naszej stronie.

 Miłego słuchania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.