Po trzech solowych singlach, raper Block B wydał swój pierwszy mini-album „Notebook”. Co wiemy o nim tuż po premierze?

Przez ponad tydzień poznawaliśmy coraz to nowe szczegóły dotyczące solowej płyty Park Kyung’a. Wszystko mogliście śledzić na naszej stronie. Na krążku znajdziemy 5 utworów, w tym dwa zupełnie nowe, które stały się tytułowymi singlami albumu. Zarówno When I’m With You, jak i Memories zostały napisane i skomponowane przez artystę. Pierwsza z nich opowiada o zakłopotaniu wywołanym zauroczeniem i tym samym, zakochiwaniu się w drugiej osobie. W teledysku, raper gra też rolę swojej podświadomości, która steruje ciałem ze specjalnego pomieszczenia.

Memories jest natomiast najbardziej nostalgiczną ze wszystkich piosenek z płyty. Opowiada o wspomnieniach związanych z naszą drugą połówką i żalu z powodu rozstania. W wywiadzie dla Naver, Kyung przyznał, że stworzył ten utwór jako solo Taeil’a (Lee Tae Il, Block B). Kolega z zespołu nie zdecydował się jednak na zaśpiewanie go, czego, według Kyung’a, teraz żałuje.

Dwie nowe piosenki pojawiły się także w koreańskich notowaniach muzycznych. Lepiej wypadła jednak When I’m With You, która dwie godziny po wydaniu znalazła się na trzecim miejscu na liście Mnet. Trzy godziny później, na podium znajdowała się na Mnet (2. miejsce), olleh i Genie (3. miejsce). Dobrą, czwartą pozycję zajmowała wtedy również na liście Bugs. Wszystkie dane możecie zobaczyć poniżej (pochodzą z 17 stycznia z 18:30 i 21:30 czasu polskiego).

Na Naverze Block B opublikowano również zakulisowe zdjęcia z kręcenia teledysku do tytułowej piosenki „Notebook”. Zobaczcie je również poniżej!

 

 

źródła:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.