Block B powoli przygotowuje nas do premiery swojego najnowszego singla, Yesterday.

AKTUALIZACJA: 3 lutego

To już trzeci zwiastun Yesterday

 

AKTUALIZACJA: 2 lutego

Drugi zwiastun Yesterday przedstawia historię rodem z amerykańskich sit-comów. Zobaczcie sami!

 

AKTUALIZACJA: 1 lutego

Zobaczyliśmy pierwszy teaser Yesterday. Wideo zrobione jest w formie czołówki serialu „Przyjaciele” (ang. Friends). Podoba Wam się?

 

AKTUALIZACJA: 31 stycznia

Seven Seasons opublikowało nowe zdjęcia promocyjne do Yesterday! Zobaczcie je wszystkie poniżej!

 

 

Oryginalny post: Zespół wyda swój pierwszy kawałek po 10-miesięcznej przerwie. Yesterday została napisała i wyprodukowana przez rapera grupy, Park Kyung’a. Jak pisaliśmy wcześniej, będzie to bardzo taneczny numer z lekko punkowym brzmieniem. Usłyszymy go już 6 lutego o północy KST. Wytwórnia Seven Seasons podzieliła się również pierwszymi promocyjnymi zdjęciami boysbandu. Możecie je zobaczyć w galerii poniżej.

 

 

Pierwsze artykuły dotyczące piosenki mówiły, że utwór dedykowany jest fanom i został stworzony specjalnie na potrzeby lutowego spotkania z BBC. Te informacje zdementował jednak na swoim Twitterze Park Kyung. Podkreślił tam, że piosenka, chociaż napisana z myślą o fanach, nie została wyprodukowana tylko z powodu fanmeeting’u. Wiadomość zretweettowali Zico i Jaehyo, wyrażając tym samym jak bardzo są dumni ze swojego kolegi z zespołu.

 

„Czuję, że zaszło małe nieporozumienie z powodu wydanych artykułów. Nowa piosenka, Yesterday, [jej] słowa i wszystko inne, nie jest stricte dla fanów! Informacje mogły pójść w tą stronę ze względu na zbliżające się spotkanie z fanami… Spędziłem jednak dużo czasu, pracując nad tym utworem i jestem trochę smutny, że opisano go jako 'numer na tylko jeden event’. Oczywiście, tworzyłem ją z myślą, że usłyszą ją nasi fani, więc w tym aspekcie można postrzegać ją jako piosenkę dla nich. To będzie jeden z [naszych] najbardziej optymistycznych i żywych kawałków, zatem zdecydowanie możecie na niego czekać!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.