Wytwórnia podzieliła się pierwszym teaserem najnowszego sezonu ich cotygodniowego cyklu.

AKTUALIZACJA: 8 sierpnia

Poznaliśmy prawie pełen line-up pierwszej odsłony SM STATION X 0. Wytwórnia potwierdziła udział Seulgi, Sin B, Chunghy i Soyeon, o którym pisaliśmy wcześniej. W projekcie usłyszymy także: kolaborację Baekhyuna i Loco (więcej TUTAJ), członków FanxyChild, Chanyeola i Sehuna z EXO oraz inną tajemniczą współpracę.

 

AKTUALIZACJA: 3 sierpnia

Zobaczyliśmy kolejny teaser SM STATION:

 

AKTUALIZACJA: 2 sierpnia

Pojawił się nowy trailer SM STATION X 0. Tym razem na końcu widzimy postać kobiety wpatrującej się w gwiazdy. Wiele fanów podejrzewa, że może być to Taeyeon, liderka SNSD.

 

Oryginalny post: SM Entertainment założyło specjalną stronę internetową projektu zatytułowaną STATION X 0. Możemy znaleźć tam odliczanie, które wskazuje na 6 sierpnia. Agencja podzieliła się także pierwszą wideo-zapowiedzią cyklu. Co ciekawe, na końcu krótkiego klipu zobaczymy postać Baekhyuna z EXO wrysowaną w logo STATION. Przypomnijmy, że wokalista przygotowuje się do wydania wspólnego kawałka z Loco.

SM STATION to cykliczny projekt SM Entertainment, którego głównym celem są kolaboracje artystów z agencji z tymi spoza niej. W ramach akcji, co tydzień wydawane są nowe kawałki. O pierwszym oraz drugim sezonie pisaliśmy na naszej stronie, a ich podsumowania znajdziecie TUTAJ i TUTAJ.

Czekacie na powrót STATION?

 

źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.