Liderka SNSD i duet będą pierwszymi artystami spin-offu projektu STATION.

AKTUALIZACJA: 8 sierpnia

Opublikowano kolejne zdjęcia zapowiadające Page 0, kawałek Taeyeon i MeloMance. SM Entertainment opublikowało także listę innych artystów zaangażowanych w STATION X 0. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

 

AKTUALIZACJA: 7 sierpnia

Na YouTube oraz V LIVE zobaczyliśmy teaser Page 0.

 

AKTUALIZACJA: 6 sierpnia

Na Instagramie SM STATION pojawiły się fotografie oraz grafiki zapowiadające piosenkę Taeyeon i MeloMance. Kawałek będzie nazywał się Page 0.

 

Oryginalny post: “STATION X 0” to nowa seria SM Entertainment, nastawiona na młodego odbiorcę. Jej głównym celem jest wydawanie piosenek dla nowoczesnego pokolenia, w których pojawi się wielu artystów z koreańskiej sceny muzycznej. Warto podkreślić, że nie jest to kolejny sezon projektu wytwórni, a jego spin-off. Nazwa nowego cyklu wzięła się od kolaboracji agencji z marką kulturową “0”. Nazwę firmy czyta się jako young (jeden z trzech sposobów wypowiadania zera w języku koreańskim, ale też “młody” po angielsku – przyp. red.), więc nowa akcja to po prostu “STATION Young”. SM Entertainment rozpoczęło już promocję projektu. Więcej o jego teaserach przeczytacie TUTAJ.

Pierwszy kawałek “STATION X 0” nagrają wspólnie Taeyeon i duet MeloMance (więcej o nim w naszej serii Wart Uwagi – TUTAJ). Utwór ma ujrzeć światło dzienne 10 sierpnia o 18:00 KST (11:00 w Polsce). Numer został nagrany w stylu akustycznego popu. Na Instagramie STATION pojawiło się wideo zapowiadające piosenkę:

 

źródło:(1)
źródła zdjęć: taeyeon.smtown.com / Oficjalny Twitter MeloMance

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.