Raper VIXX zdecydował się na opuszczenie obecnej wytwórni, by założyć własną firmę. Inni członkowie grupy podpisali nowe umowy.

Jellyfish Entertainment w specjalnym oświadczeniu poinformowało o przyszłości VIXX. Leo, Ken, Hongbin i Hyuk podpisali z agencją nowe kontrakty, na co jednak nie zdecydował się Ravi. Lider zespołu, N, w marcu rozpoczął trening wojskowy, więc szczegóły ewentualnego przedłużenia przez niego umowy będą poddane dyskusji po zakończeniu służby.

Raper boysbandu ma w planach założenie własnej firmy. Jellyfish podkreśliło jednak, że muzyk nadal będzie promował się z VIXX. Poniżej możecie przeczytać tłumaczenie całego oświadczenia agencji:

Dzień dobry. Tutaj Jellyfish Entertainment.

Czterech członków VIXX – Leo, Ken, Hongbin i Hyuk – przedłużyło swoje kontrakty z Jellyfish, w oparciu o niezmienne zaufanie i lojalność, które podtrzymywali z naszą agencją przez długi czas. Będziemy bezgranicznie wspierać [zarówno] ich aktywności grupowe, jak i indywidualne, oraz planujemy robić wszystko, by stać się dla nich godnym zaufania filarem wsparcia.

Ponadto, po długich rozmowach i uważnych dyskusjach z członkami, którzy żyli razem od debiutu, jak i z wytwórnią samą w sobie, Ravi zdecydował się założyć jednoosobową agencję, stworzoną specjalnie pod jego preferencje muzyczne. Jeśli chodzi o aktywności VIXX, ma w planach kontynuowanie muzycznego partnerstwa z Jellyfish oraz pozostanie z członkami VIXX, z którymi spędził ostatnie siedem lat. Będzie brał również udział w przyszłych muzycznych aktywnościach grupy.

Stało się tak, ponieważ Leo, Ken, Hongbin i Hyuk podzielają taką samą miłość i przywiązanie do fanów, którzy zawsze dawali [VIXX] swoje bezgraniczne i niezmienne wsparcie. Mamy w planach dyskusje [na temat] możliwości przedłużenia kontraktu z N, który obecnie odbywa służbę wojskową, po opuszczeniu przez niego armii.

Jellyfish będzie nadal dbać nie tylko o Leo, Kena, Hongbina i Hyuka, ale również o Raviego, który będzie brał udział w aktywnościach VIXX, by utrzymać tożsamość grupy w przyszłości. Mamy w planach sporządzenie harmonogramu możliwych spotkań się fanów z VIXX, zarówno w Korei, jak i za granicą, jeszcze w tym roku.

Będziemy także rozszerzać pola promocji Leo, Kena, Hongbina i Hyuka. Będziemy bezgranicznie inwestować i wspierać nie tylko grupowe aktywności VIXX, ale także indywidualne [plany] każdego członka, używając bardziej zorganizowanego systemu i bliskiej współpracy [z artystami], by [zaprezentować] ich muzyczne zdolności oraz [inne] mocne strony. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by ich wspierać, aby jeszcze bardziej mogli się rozwijać jako światowe gwiazdy.

Dziękujemy.

Przypomnijmy, że VIXX zadebiutował 24 maja 2012 roku i obchodzi właśnie siódmą rocznicę istnienia. Ostatnim wspólnym krążkiem zespołu jest „EAU DE VIXX” z kwietnia 2018 roku. Fani usłyszeli później solowe wydawnictwa od chociażby Leo czy Raviego.

 

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: StarCast Naver

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.