Za kulisami swojego pierwszego występu na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych chłopcy z PENTAGON udzielili wywiadu dla magazynu Fuse. Opowiedzieli w nim o sukcesie Shine, najbliższych planach i relacji z fanami.

Zespół pierwszy raz w karierze pojawił się na festiwalu KCON w Nowym Jorku. Ze względu na zawodowe zobowiązania w Chinach, Yanan nie uczestniczył w wyjeździe z resztą boysbandu. Wywiad dla Fuse, przeprowadzony przez Jeffa Benjamina, skupiony był wokół międzynarodowego sukcesu Shine.

Lider PENTAGON, Hui, przyznał, że od debiutu w 2016 próbowali różnych gatunków muzycznych. Są dumni, że udało im się odnaleźć taki styl, w którym dobrze czują się wszyscy członkowie. Chłopak stwierdził jednak, że nie wszystkie utwory zespołu nadają się do rozpoczynania z nimi dnia. „Przed stworzeniem Shine myślałem o takiej piosence, która mogłaby towarzyszyć słuchaczowi, bez znaczenia czy jest to poranek, czy czas przed snem. To podstawa tego kawałka.”

Dziennikarz zapytał także o sub-unity między wokalami a raperami boysbandu. Shinwon przyznał, że wraz z Wooseokiem i Yananem tworzą WooShinYan. Zażartował jednak, że są bardzo leniwi i samotni, więc na ich muzykę trzeba będzie jeszcze zaczekać. Hongseok wyjaśnił natomiast, że to na razie jedynie plany i nadal trwają dyskusje na ten temat. 

Czego możemy spodziewać się po PENTAGON w 2018 roku? E’Dawn potwierdził zbliżający się powrót Triple H. Hui zapowiedział natomiast sierpniowy comeback w Kraju Kwitnącej Wiśni. Obiecał też, że boysband wyda koreański album tak szybko, jak będzie to tylko możliwe. 

Na koniec YeoOne podziękował fanom za nieustające wsparcie. Dodał, że Universe mogą w najbliższym czasie spodziewać się niespodzianek. „Jest rzecz, z której jesteśmy bardzo dumni i chcemy, żeby nasi fani o tym też wiedzieli: jesteśmy całkowicie pewni, że będziemy błyszczeć wśród wszystkich k-popowych artystów. […] Sprawimy, że nasi fani będą z nas dumni”, wyznał muzyk.

PENTAGON wydał w kwietniu swój szósty mini-album, „Positive”. Tytułowym singlem krążka było Shine, którego radosna atmosfera udzieliła się fanom na całym świecie. Przełożyło się to na sukcesy w koreańskich i międzynarodowych notowaniach. Więcej o płycie przeczytacie TUTAJ

 

źródło zdjęcia: Twitter KCON USA
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.