Over My Skin ma prezentować świeżość i zaczynać kolejny rozdział w karierze Tiffany. Co o swoim nowym singlu powiedziała artystka w wywiadach z amerykańskimi mediami?

Kiedy w październiku zeszłego roku Tiffany odchodziła z SM Entertainment, ogłosiła, że wyjeżdża do USA, by uczyć się i rozwinąć solową karierę. Ponad pół roku po tym wydarzeniu jedna z głównym wokalistek SNSD zaprezentowała się światowej publiczności ze swoim nowym singlem. Over My Skin ujrzało światło dzienne 28 czerwca na wszystkich światowych platformach muzycznych.

Nowy kawałek Tiffany różni się od tego, co pokazała w debiutanckim solowym materiale, I Just Wanna Dance. Over My Skin ma bardziej dojrzałe przesłanie, a jego sensualny charakter pokazuje nowy image artystki. Kawałek skomponowali członkowie Far East Movement, jednak przy produkcji kawałka pracowała też sama Tiffany. Wokalistka przyznaje, że sugestywny tekst i funkowa melodia R&B mają prezentować pewność siebie i kobiecą siłę. Warto dodać, że w przygotowaniu jest także teledysk do Over My Skin, jednak na razie możemy usłyszeć jedynie audio.

Zaczynając swoją amerykańską karierę, Tiffany zdecydowała zmienić pseudonim artystyczny i promować się z nazwiskiem Young. W wywiadzie dla Rolling Stone przyznała, że chociaż nie myślała o tym na początku, nowe imię łączy jej zagraniczne korzenie. ‘Young’ zostało zaczerpnięte bowiem z koreańskiego imienia wokalistki, Mi Young. ‘Tiffany’ to natomiast pseudonim otrzymany w 2007 roku, gdy debiutowała z Girls’ Generation. „Chciałam w ten nowy rozdział w mojej podróży zabrać [ze sobą] starą i nową mnie”, zwierzyła się artystka.

O swojej karierze Tiffany porozmawiała również z magazynem Forbes. Przyznała, że dzięki dekadzie spędzonej w SNSD, mogła się rozwinąć, poznać siebie i nauczyć się marzyć. Wyznała, że wszystkie kawałki, w których się pojawiła, wpłynęły na jej dojrzewanie, zarówno jako artystki, jak i kobiety.

Jak podoba Wam się kawałek Tiffany?

 

źródło:(1)(2)(3)(4)
źródło zdjęcia: Transparent Agency

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.