HyunA i dwaj członkowie PENTAGON po raz drugi łączą swoje talenty przy tworzeniu nowej muzyki. Wiemy już, kiedy usłyszymy owoce ich współpracy.

AKTUALIZACJA: 16 lipca
 
Przedpremierowa promocja „REtro Futurism” kończy się zapowiedzią teledysku do tytułowej piosenki Retro Future.

 

AKTUALIZACJA: 12 lipca

Zgodnie z planem, CUBE Entertainment udostępniło skróty piosenek, które pojawią się na „REtro Futurism”.

AKTUALIZACJA: 11 lipca

HyunA podzieliła się fragmentami zakulisowego nagrania teledysku.

 

@cube_triple_h 몰라몰라

Post udostępniony przez Hyun Ah (@hyunah_aa)

 

🙄 @cube_triple_h

Post udostępniony przez Hyun Ah (@hyunah_aa)

AKTUALIZACJA: 10 lipca

Na „REtro Futurism” pojawią się trzy nowe utwory. Album promować będzie piosenka RETRO FUTURE. Wśród producentów znaleźli się muzycy z wytwórni CUBE Entertainment: JayJay z grupy MosPick czy Yummy Tone. Przy każdym utworze pracował również E’Dawn.

AKTUALIZACJA: 9 lipca

Zdjęcia grupowe kończą serię promocyjnych fotografii.

AKTUALIZACJA: 8 lipca

E’Dawn zamyka serię indywidualnych fotografii Triple H.

AKTUALIZACJA: 5 lipca

Tym razem zobaczyliśmy sesję zdjęciową lidera PENTAGON.

AKTUALIZACJA: 4 lipca

Bohaterką pierwszych zdjęć promocyjnych jest HyunA. Na jednym z nich piosenkarce towarzyszy Hui. Na Instagramie trio udostępniono nagranie z próby. Melodia przypomina styl popowy i hip-hopowy przełomu lat 80-tych i 90-tych, którym tym razem inspirowali się artyści.

 

 

 

rehearsal ver. 😎 #트리플_H #Triple_H

Post udostępniony przez Triple H (@cube_triple_h)

AKTUALIZACJA: 3 lipca

W sieci pojawił się harmonogram przedpremierowej promocji „REtro Futurism”. 5, 6 i 9 lipca zobaczymy indywidualne fotografie z członkami trio w kolejności: HyunA, Hui oraz E’Dawn. Następnego dnia opublikowane zostanie grupowe zdjęcie. Potem poznamy listę utworów albumu. 13 lipca ujawnione będą skróty wszystkich piosenek z płyty. Kilka dni później pojawi się zwiastun klipu do tytułowego singla. Na 18 lipca zaplanowana jest premiera na platformach muzycznych w sieci. „REtro Futurism” w wersji fizycznej trafi na półki sklepów kolejnego dnia. Przy dniach 20-24 lipca znajduje się tajemnicze logo Triple H, jednak Cube Entertainment nie ujawniło, co dokładnie będzie się wtedy działo.

AKTUALIZACJA: 2 lipca

Triple H oficjalnie potwierdziło datę comebacku. Trio wróci 18 lipca o 18:00 KST (11:00 naszego czasu). Ich drugi mini-album będzie zatytułowany „REtro Futurism”

AKTUALIZACJA: 28 czerwca

HyunA podzieliła się kolejną zapowiedzią nowego materiału Triple H na swoim Instagramie. Ponadto trio założyło swoje oficjalne konto na portalu. Ich profil znajdziecie pod tym linkiem.

 

미안🙄🎶 #트리플h @cube_triple_h

Post udostępniony przez Hyun Ah (@hyunah_aa)

 

Oryginalny post: Cube Entertainment potwierdziło, że nadchodzące wydawnictwo Triple H będzie miało swoją premierę 18 lipca. O planowanym comebacku HyunA informowała na swoim Instagramie. Podczas konferencji prowadzonej z okazji koncertu UNITED CUBE – ONE Hui zaznaczył, że razem z Hyuną i E’Dawnem pracują nad nowymi brzmieniami i konceptami.

Trio zadebiutowało w maju zeszłego roku z krążkiem „199X” i tytułową piosenką 365 FRESH. Artyści zaprezentowali wtedy funkowe brzmienia z lat 80-tych i 90-tych. O płycie pisaliśmy na naszej stronie – TUTAJ.


źródło: (1)
źródło: Oficjalny Twitter Cube Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.