Na iKON nie będzie trzeba długo czekać!

AKTUALIZACJA: 21 maja

Ukazały się indywidualne zdjęcia członków iKON, tracklisty oraz plakat „CULTURE STORE”, które odbędzie się 23 maja. Nowe teledyski iKON ujrzą światło dzienne jutro o 18 czasu koreańskiego.


Chłopcy wystąpili wczoraj w Osace na swoim JAPAN DOME TOUR. Do Japonii wrócą jeszcze 17 czerwca.

AKTUALIZACJA: 20 maja, 11:00

Kolejna zapowiedź BLING BLING, którą we fragmencie opublikował Yang Hyun Suk na początku kwietnia. Tym razem jednak na nagraniu widać kilka kroków choreografii.

AKTUALIZACJA: 20 maja

BLING BLING zapowiada się jako energetyczny utwór, w którym chłopcy po raz kolejny pokażą swoją charyzmę.

AKTUALIZACJA: 19 maja

Kolejnym nowym kawałkiem jest B-DAY! Słowa piosenki napisali B.I i Bobby. Lider iKON również skomponował utwór przy współpracy z AiRPLAY i Kang Uk Jin’em.

 

AKTUALIZACJA: 18 maja 

Pierwsza zapowiedziana piosenka nazywać się będzie BLING BLING. Nad jej powstaniem czuwał nowy producent YG Ent- MILLENIUM oraz B.I.

AKTUALIZACJA: 17 maja 

Nazwa nowego singla to „NEW KIDS: BEGIN”, co oznaczać ma nowy początek i nowy styl grupy. W zapowiedzi albumu każdy z członków prezentuje swoją charyzmę i styl, który zobaczymy w teledyskach. Nowe nagrania wyjdą 22 maja o godzinie 16 czasu koreańskiego.


Prócz nagrania, wytwórnia YG opublikowała zdjęcia samego albumu, który zostanie wydany w dwóch wersjach: „DOPE” i „BOLD”. Płyty zawierają płytę z książeczką, składany plakat, naklejka logo, losowa karta i dwustronny plakat.
Zamówienia przedpremierowe można składać od dzisiaj do 22 maja. Album wyjdzie dzień później.

AKTUALIZACJA: 16 maja 

Godzina 23:20

Magazyn „HIGH CUT” opublikował zdjęcia i nagranie z sesji zdjęciowej, podpisując zdaniem „They are coming” (ang. nadchodzą) oraz datą 1 czerwca 2017.

 

 


Znana jest wreszcie data powrotu iKON na scenę. Nowy materiał zespołu ukaże się 22 maja 2017 roku.

Oryginalny post: Wciąż nie znamy konkretnych informacji, dotyczących powrotu iKON na scenę. Z opublikowanego 1. maja zdjęcia można jednak wnioskować, że comeback już niedługo. Fotografia przedstawia naklejki z nazwą zespołu, ale pojawiają się też: hasła „NEW IKON”, „NEW KIDS”, czy „KIDS OF CONSPIRACY” (ang. dzieci spisku); fragment artykułu o debiucie zespołu oraz liczba 11. Może ona oznaczać datę comebacku, ale też ilość miesięcy, która upłynęła od ostatniego singla iKON, #WYD.

Komunikaty o comebacku zespołu pojawiły się już na początku marca i jedyne, co było wiadome to fakt, że grupa zaprezentuje swój materiał po powrocie WINNER. Chłopcy kręcili już wtedy dwa teledyski, a fragment jednego z nich pojawił się miesiąc temu na profilu Yang Hyun Suk’a na Instagramie. Melodia stylem przypomina chociażby RHYTHM TA i ANTHEM.

Grupa zadebiutowała 15 września 2015 z piosenką My Type. Do tej pory chłopcy wydali osiem teledysków i w sumie 17 piosenek (łącznie z piosenkami z programów „Who is Next” i „MIX & MATCH” oraz remixami; powstały również japońskie wersje utworów). Oprócz tego, Bobby nagrywał w ramach programu „Show Me The Money 3” (L4L, YGGR#hiphop, GO i Bounce) oraz sub-unitu MOBB (HIT ME, FULL HOUSE, HOLUP!).


źródła: (1)(2)(3)4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.