Wraz z nowym comebackiem, nadszedł czas na kolejny koncept. Jaki jest tym razem?

AKTUALIZACJA: 10 maja

Jesteście ciekawi tekstu tytułowego kawałka czwartego mini-albumu zespołu?

 

AKTUALIZACJA: 9 maja

Dzisiaj zobaczyliśmy spoiler nowej piosenki VIXX!

AKTUALIZACJA: 7 maja, 17:00

Na oficjalnych kontach VIXX pojawił się skrót wszystkich piosenek z płyty. Która podoba Wam się najbardziej?

 

AKTUALIZACJA: 7 maja, 13:00

VIXX przedstawili listę utworów i okładkę nowej płyty. Przy wszystkich utworach Ravi pojawił się jako współautor tekstów. 

 

AKTUALIZACJA: 4 maja

Kolejne zdjęcia są wykonane w koncepcie kamieni szlachetnych (ang. birth stone). Każdemu z nas przypasowany jest jeden klejnot na podstawie naszej daty urodzenia. Według tej teorii, Ravi przedstawia ametyst, Hyuk rubin, Ken diament, Hongbin szafir, N aleksandryt, a Leo topaz. 

 

 

AKTUALIZACJA: 3 maja

Pojawiły się pierwsze zdjęcia zapowiadające koncept albumu. Według harmonogramu promocji, drugi zestaw fotografii powinien być dostępny już jutro.

 

AKTUALIZACJA: 2 maja

Poznaliśmy schedule nadchodzącej promocji VIXX. 4 i 5 maja wytwórnia podzieli się z nami konceptowymi fotografiami zespołu. Dwa dni później, 7 maja, poznamy tracklistę nowego albumu, a dzień później usłyszymy zwiastuny wszystkich piosenek. Po trzech dniach przerwy, czyli 12 maja, zobaczymy teaser teledysku do tytułowego singla z płyty. Comeback VIXX zaplanowany jest na 15 maja o 18:00 KST (w Polsce 11:00). Cały schedule w języku koreańskim możecie znaleźć poniżej.

 

 

Oryginalny tekst: Zespół podzielił się pierwszym teaserem dotyczącym nowej płyty! Chiński zapis na plakacie nawiązuje do utopijnej krainy szczęśliwości na ziemi, więc istnieje kilka tłumaczeń albumu i tytułowej piosenki. Może być to m.in. „Shangri-La”, bądź „Paradise on Earth”. Nie podano jednak daty wydania nowych utworów, jedynie, że będzie to wkrótce.

W zeszłym roku VIXX prowadził trzyczęściowy projekt „Ker” którego motywem przewodnim była mitologia grecka. Oprócz tego, w styczniu Ravi wydał solową płytę „[R.EAL1ZE]”. Najnowszy krążek będzie czwartym mini-albumem w dorobku zespołu.

 

W tym artykule będziemy informować Was o wszystkich nowościach dotyczących czwartego mini-albumu VIXX.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.