Projekt „VIXX 2016 CONCEPTION” zakończy specjalny album.

AKTUALIZACJA: 15 listopada

Wraz ze specjalnym albumem “Ker”, usłyszymy zupełnie nową piosenkę! Utwór będzie się nazywać Milky Way, a tekst do niego napisali Hyuk oraz Ravi. Za kompozycję oraz aranżację odpowiada Justin Reinstein (Juliet EXO-CBX oraz Together SF9).


 

Oryginalny post: VIXX postanowił pożegnać się ze swoim rocznym projektem w wyjątkowy sposób. Jeszcze w tym miesiącu, bo 21 listopada, zespół wyda „Ker”. Będzie to specjalny album, który wyglądem przypomina wydanie kolekcjonerskie. Nie mija się to z prawdą – oprócz płyty CD oraz DVD, znajdziemy tam photobook z 92 zdjęciami, 2016 Conception Commentary Book (także z 92 fotografiami), losowy plakat z trzech możliwych oraz ozdobną zakładkę do książki. Ponadto, jeżeli wyjmie się gąbkę wypełniającą pudełko, to będziemy mogli umieścić w nim albumy „Zelos”, „Hades” i najnowszy „Kratos”! Wydanie będziemy mogli zamówić w przedsprzedaży 16 listopada od 15:00 KST (w Polsce godzina 7:00).

Zespół już rozpoczął promowanie kolekcjonerskiego albumu 15 listopada. Zobaczyliśmy fotografie utrzymane w konceptach wszystkich trzech albumów, które zostały wydane w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.