Muzyka pełna romantyzmu na pochmurny dzień? Co powiecie na MIND U?

MIND U to męski duet, który już od listopada 2013 roku działał pod nazwą Acourve. W zeszłym roku wyszedł ich pierwszy album, „FIRST STEP Acourve Beautiful Journey”, składający się materiału powstałego od debiutu. Chociaż tworzą muzykę o miłości, wyróżniają się sposobem, w jaki ją opisują, a także relacje i emocje z nią związane.

Przesłuchiwanie muzyki MIND U zacznijmy od debiutanckiego What I Want To Say z gościnnym udziałem piosenkarki Hanol. Już od początku wokalista Kim Jae Woo i kompozytor Go Dak tworzyli pełną delikatności muzykę. Postawili na oszczędność instrumentalną, wykorzystując jedynie dźwięk gitary akustycznej, który świetnie się sprawdza w duecie z głosem Jae Woo. Zaproszenie do piosenki Hanol dodało piosence kobiecego seksapilu.


Muzykom dobrze wychodzi tworzenie romantycznej atmosfery. Love Confession, czyli po angielsku 'wyznanie miłości’, jest sentymentalne i nieśmiałe w swojej wymowie. Wsłuchajcie się w głos wokalisty i spróbujcie wyłapać jego lekkie wibracje. To jest właśnie jego największy atut.


Kolejny powód, dla którego warto słuchać Acourve/MIND U? Piosenka I Let Her Go. Dlaczego? Artyści potrafią swoją grą i śpiewem sprawić, że stworzony przez nich dźwięk po prostu się rozpływa i brzmi w głowie.

Czystość dźwięku to gwarancja sukcesu i duet ma tego świadomość. What Was That powstała w 2014 roku i grupa postanowiła przypomnieć fanom swoją piosenkę w akustycznym wykonaniu. Wolicie wersję akustyczną czy z pełnym podkładem?


Ostatnim kawałek, który wyszedł jeszcze pod nazwą Acourve, jest Love Diary. Ta ballada ma bardziej rozbudowaną linię instrumentalną – gitara, pianino, perkusja i instrument skrzypcowy. Utwór nadal jednak zachowuje styl duetu. Jest romantycznie, delikatnie i zwiewnie. Jak się podoba?


Acourve zadebiutują jako MIND U, pod skrzydłami Starship, już za trzy dni. Nowa piosenka powstała we współpracy z raperem Mad Clown. Poniżej możecie zobaczyć klipy zapowiadające 좋아했나봐.

.

źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.