Artysta ogłosił pierwszą współpracę z okazji rocznicowego projektu.

Młody zespół będzie miał szansę zagrania największych hitów stworzonych przez Seo Taiji’ego. Mówi się, że grupa zaimponowała muzykowi, gdy 1 stycznia 2017 roku wystąpili z piosenką Classroom Ideology na Song Festival na kanale KBS. Warto przypomnieć, że w 1993 roku piosenka ta wywołała falę krytyki wśród starszego pokolenia. Grupa Seo Taiji & Boys stała się wtedy symbolem bohaterstwa dla wszystkich uczniów, ponieważ ostro krytykowali koreański system edukacyjny.

Agencja muzyka potwierdziła także, że Bangtani nie będą jedynymi na scenie w Jamsil. „Seo wybierze kolejnych artystów do projektu. Będzie z nimi współpracował i wybierze piosenki do remake’u. Będzie także ich zachęcał, aby pokazali [w utworach] swój styl”, informuje źródło z wytwórni.

Przypomnijmy, że Seo Taiji zapowiedział projekt 25-lecia kariery muzycznej na scenie, którego uwieńczeniem będzie koncert 2 września na Jamsil Olympic Main Stadium. Imprezę będzie sponsorować Lotte Card w ramach kulturalnego projektu marketingowego „MOOV Soundtrack”. Więcej o tym pisaliśmy na naszej stronie. O samym Seo Taiji’m opowiadaliśmy w naszej serii Wart Uwagi: [CZĘŚĆ 1], [CZĘŚĆ 2].

 

źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.