Artysta będzie świętował swoje 25-lecie kariery na koncertowej scenie muzycznej.

Firma Seotaiji Co. uciszyła wszystkie plotki krążące wokół rocznicy 25-lecia Seo Taiji’ego. Jak pisaliśmy wcześniej, muzyk rozważał kilka propozycji, jednak zdecydował się na rocznicowy koncert. Odbędzie się on 2 września na Jamsil Olympic Main Stadium. Imprezę będzie sponsorować Lotte Card w ramach kulturalnego projektu marketingowego „MOOV Soundtrack”.

Seotaiji Co. w oficjalnym oświadczeniu zdradziło, że koncert jest zorganizowany specjalnie dla długo oczekujących fanów oraz tych, którzy pamiętają artystę od debiutu w 1992 roku. Występ ma być „show, które można zorganizować jedynie na 25-lecie Seo Taiji’ego”. Wciąż pozostaje jednak wiele niewiadomych – co w zupełności nie dziwi fanów, którzy przyzwyczajeni są do niespodzianek ze strony artysty.

Seo Taiji zadebiutował w 11 kwietnia 1992 roku w weekendowym programie muzycznym kanału MBC. Wraz z Yang Hyun Suk’iem oraz Lee Juno wystąpili pod nazwą „Seo Taiji and Boys” i zagrali Nan Arayo. Dla wielu fanów ten występ jest uważany za początek k-popu. Więcej o artyście możecie przeczytać TUTAJ oraz TUTAJ.

 

źródło: (1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.