Członkowie VIXX planują wydać cyfrowy singiel. Jego premiera odbędzie się już za tydzień.

AKTUALIZACJA: 16 września

Na social media VIXX dodano nowe informacje dotyczące comebacku. Wiemy, że odbędzie się on bez udziału lidera, N. Zostanie zorganizowany również koncert „VIXX LIVE FANTASIA [PARALLEL]” w dniach 28 i 29 września w Jamsil Indoor Stadium. Z tej okazji udostępniono indywidualne zdjęcia aktywnych człoków grupy:

Oryginalny post: Chociaż lider VIXX, N, jest w trakcie odbywania obowiązkowej służby wojskowej, zespół postanowił wydać cyfrowy sigiel. Nowa piosenka będzie nazywać się PARALLEL i pojawi się w serwisach streamingowych już za tydzień, czyli 19 września o 18:00 KST. Nie podano, w jakim składzie wróci grupa (dotyczy to przede wszystkim N’a i Raviego) oraz czy Jellyfish Entertainment zaplanowało promocje utworu. Zobaczcie szczegóły poniżej:

Obecnie każdy z członków VIXX rozwija się solowo. Warto tu wspomnieć o solowych płytach Leo „CANVAS”„MUSE”„NIRVANA II” i „[R.OOK BOOK]”, czyli czwartym mixtape i drugiej płycie Raviego; kolejnej musicalowej roli Kena, tym razem w „Draculi”; dwóch singlach Hyuka „Boy with a Star” i „Way To You” oraz projektach reklamowych PEPSI, w których udział wzięli Hongbin z Hyungwonem z Monsta X oraz Ravi i Eunha z GFRIEND. Jako grupa, członkowie VIXX wystąpili po raz ostatni podczas promocji Scentist i „EAU DE VIXX” w kwietniu 2018 roku.

 

źródło zdjęcia: StarCast Naver

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.