Maknae VIXX wydał już trzeci solowy singiel. Way To You, może i nieskomplikowane w formie, zawiera w sobie rześką atmosferę lata.

Sposób, w jaki Hyuk ogłasza swoje piosenki jest niemal nieśmiały. Wydawnictwo najczęściej poprzedza pojedynczy teaser, najczęściej dzień lub dwa przed premierą. Przez to wiele osób może być nieświadomym, jak bardzo najmłodszy członek VIXX rozwinął swoje umiejętności. Nie inaczej stało się z Way To You. Trzeci oficjalny singiel artysty został wydany 17 lipca.


Napisana przez Hyuka kompozycja jest prosta, a przez to wydaje się bardzo uporządkowana i rześka. Elektryczna gitara nadaje energii piosence, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w atmosferę letniego, powolnego popołudnia w samochodzie. Wokół podróży obraca się również tekst kawałka. Jest on wyznaniem do dziewczyny, która staje się celem życia w drodze mężczyzny, a każda ścieżka nagle nabiera sensu, bo prowadzi do tej jedynej. Teledysk w dodatku akcentuje tematykę, pokazując różne scenerie gorącej Kalifornii z perspektywy kierowcy. Można śmiało powiedzieć, że singiel jest świetnym dodatkiem do playlisty na długą, wakacyjną drogę autem.

 

Jak Wam podoba się nowy singiel Hyuka?

 

źródło zdjęcia: YouTube VIXX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.