Agencja ustosunkowała się do oskarżeń padających w stronę muzyka w oświadczeniu prasowym.

Zaledwie kilka godzin po potwierdzeniu odejścia Wonho z Monsta X, wytwórnia grupy, Starship Entertainment, zabrała głos w sprawie relacji wokalisty boysbandu z kobietą, która miała zdradzić męża z muzykiem. Tłumaczenie oświadczenia przeczytacie poniżej:

Shownu utrzymywał kontakt z [tą] kobietą tuż przed zawarciem przez nią związku małżeńskiego. Kobieta wzięła ślub w okolicach sierpnia. Jednak, ani nasza agencja ani Shownu nie wiedzieliśmy o tym, ponieważ kobieta zataiła ten fakt.

 

Jej mąż skontaktował się z agencją, więc spotkaliśmy się z nim. Cała historia została wyjaśniona. Później Shownu, który dopiero dowiedział się o jej małżeństwie, już się z nią nie kontaktował. Shownu za pośrednictwem prawnika poinformował [kobietę], że nie będzie się mieszał w sprawy jej małżeństwa. 

 

Chcielibyśmy wyrazić najszczersze przeprosiny za sprawienie bólu tym, którzy byli zamieszani w sprawę. Co więcej, jako firma, której misją jest ochrona naszych artystów, prosimy o zrozumienie, że możemy podjąć kroki prawne związane z niepotwierdzonymi spekulacjami oraz nieporozumieniami.

Informacja o romansie członka Monsta X po raz pierwszy została opublikowana przez znaną już mediom Han Soo Hee. Kobieta była w 2017 roku zamieszana w skandal związany z paleniem marihuany przez T.O.P. Zaś w czerwcu Dispatch opublikował wiadomości dziewczyny z byłym liderem iKON – B.I, który kontaktował się z nią w sprawie zakupu LSD. 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Monsta X 

Jeden komentarz “Starship Entertainment wydało oświadczenie dotyczące rzekomego romansu Shownu”

  1. Skoro ta kobieta cały czas jest zamieszania w jakieś afery z marihuaną i narkotykami to dlaczego jeszcze nie poszła siedzieć? Skoro tyle razy przy nawala się do palenia czemu nikt nie postawił jej zarzutów? To jest chore. Bo jest bogata i lubi afery to nic jej nie zrobią? Podwójne standardy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.