Muzyk pracuje na najwyższych obrotach i od jakiegoś czasu nie ma miesiąca bez nowych propozycji muzycznych z jego strony.

AKTUALIZACJA: 23 lipca

Najnowsza współpraca to kolejny utwór w pełni stworzony przez artystów AOMG, tym razem Daydaya i Graya, który zadbał o funkowy podkład 나를 불러 na nowym albumie Dayday.

Do kawałka z Dok2 Most Hated powstał teledysk, kierowany przez producenta grupy August FrogsKorlio.

AKTUALIZACJA: 18 lipca

Najnowszy teledysk do utworu Yacht (litera „K” oznacza wersję koreańską, co oznacza, że można się spodziewać anglojęzycznego tekstu) skupia się na tańcu. Choreografię przygotowało dwóch tancerzy – reprezentanta Prepix Crew, znanego jako Haw, oraz Daniela Jerome, który z Parkiem stworzył AOM. W nagraniu pojawiają się członkowie Prepix (pojawili się w Me Like Yuh), a także najpopularniejsi choreografowie 1MILLIONDANCE STUDIO (stworzyli kroki do All I Wanna Do).


Oryginalny artykuł: Jay Park zapowiedział wydanie nowego utworu. YACHT usłyszymy już 17 lipca, a dzięki pierwszemu teaserowi spodziewać się można wersji tanecznej teledysku. Na nagraniu widać, że parkiet pokryty jest wodą, więc choreografia prawdopodobnie skupiać się będzie na niej.


Przyjrzyjmy się, co nowego ujrzało światło dzienne od naszego ostatniego artykułu.

Informacja o publikacji Hulk Hogan była niespodzianką dla fanów artysty. Pełne audio wyszło już w marcu, jednak teledysk zaprezentowany został dwa miesiące później, 14 maja. Po tanecznych i lekkich propozycjach, jakimi są Me Like Yuh czy Aquaman, a także soulowym albumie „EVERYTHING YOU WANTED”, przyszedł czas na propozycje skierowane w stronę agresywnego rapu. Hulk Hogan prezentuje się jako mroczny kawałek. Jest to też pierwsze nagranie stworzone pod marką nie tylko AOMG, ale też H1GHR MUSIC, wspólnej wytwórni Parka i Cha Cha Malone, łączącej artystów z Korei i USA.


Od marca raper udzielał się gościnnie u innych artystów, chociażby na debiutanckim „Work 01…” Minzy. Kawałek różni się od reszty pozycji, znajdujących się na albumie i zdecydowanie charakterem reprezentuje raczej styl Parka niż solistki.


W czerwcu usłyszeć go można było również na „H.A.L.F” rapera Sik-K.  Too many to propozycja w pełni wyprodukowana przez ekipę H1GHR MUSIC, bowiem pracował nad nią sam raper, Jay Park oraz producent Woogie.


Również chińska grupa Higher Brothers, reprezentująca kanał 808rising, zaprosiła rapera do współpracy. W kawałku Franklin Park rapuje w trzech językach – chińskim, koreańskim i angielskim. Zwrócić warto uwagę na melodyjne wykańczanie poszczególnych linijek.


W tym samym miesiącu pojawiło się również All My Crew – duet z Avatarem Darko, również należącym do nowej wytwórni. Kawałek, a dokładnie oficjalny teledysk, ze względu na problemy z prawami autorskimi, został usunięty z YouTube. Znaleźć można jedynie nagrania audio udostępnione przez inne osoby. Po raz raper udowadnia, że dobrze radzi sobie z ciężkimi trapowymi kompozycjami i zmianą rytmiki.


Najnowszy utwór wyszedł 7 lipca. LOVE MY LIFE posiada jedynie wersję audio. Produkcją zajął się artysta z H1GHR MUSIC- Thurxday. Na ścieżce usłyszymy rapera PH-1, znanego z duetu Sous Chefs z Owenem Ovadozem, a także wspólnej piosence z JayemLOVE MY LIFE  jest powrotem do letnich brzmień, które pojawiły się w Me Like Yuh.


Rapera można zobaczyć obecnie w szóstej edycji Show Me The Money, gdzie razem z Dok2 tworzą duet producentów.


Raperzy nagrali ostatnio wspólny kawałek MOST HATED, który zaprezentowali podczas występu teamów. Nie jest to ich pierwsza kolaboracja, ponieważ artyści znają się od wielu lat i dobrze się dogadują. Obaj panowie z dumą reprezentują koreański hip-hop nie tylko w swoim ojczystym kraju, ale też w Stanach Zjednoczonych. MOST HATED jest odpowiedzią na hejt, z którym wielokrotnie się spotykali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.