Twórcy AOMG ogłosili dzisiaj powstanie ich nowej, międzynarodowej wytwórni. Poznajcie jej członków!

Nowopowstała wytwórnia Jay Parka i Cha Cha Malone nazywa się H1GHRMUSIC. Z założenia ma ona łączyć charyzmatycznych artystów, którzy tworzą na całym świecie.

 

 

2017년 5월, 박재범이 새 레이블 H1ghr Music의 설립을 밝혔다. H1ghr Music은 오는 13일 시애틀에서 열리는 ‘제1회 업스트림 뮤직 페스티벌’에서의 쇼케이스를 시작으로 글로벌 힙합 레이블로서의 활동을 펼칠 예정이다. H1ghr Music의 수장으로서 박재범의 포부부터 이를 설립하기까지의 과정 까지. 그 어디서도 볼 수 없었던 박재범의 솔직한 마음과 H1ghr music에 대한 비하인드 스토리를 THE CUT에서 독점으로 인터뷰 했다. 다음주 중 공개예정. On Friday, May 12, 2017, Jay Park publicly revealed that he is launching a new label, H1GHR MUSIC RECORDS. H1GHR is a project close to his heart with a roster curated by himself and close friend and producer Cha Cha Malone. H1GHR MUSIC RECORDS will debut this Saturday with a showcase at Seattle’s Upstream Music Festival. See the full interview via THE CUT. Releasing next week. @h1ghrmusic @jparkitrighthere #h1ghrmusic #CutExclusive

Post udostępniony przez THE CUT (@officialcutstudio)


H1GHRMUSIC składa się z artystów z dwóch stron świata: Seattle, gdzie tworzy Cha Cha Malone oraz Seulu – miasta Jay Parka. Pozostali muzycy mają jednak różne kulturowe korzenie. Poznajcie ich!


GROOVY ROOM – GYUJEONG i HWIMIN
O tym producenckim duecie mogliście przeczytać w jednym z „WU”. Do tej pory tworzyli niezależnie pod własnymi nazwiskami. To oni wyprodukowali popularny na całym świecie cypher EUNG FREESTYLE i piosenki GARY, Jay Parka, Cheetah czy Babylon’a.


YULTRON
Jest DJ-em z Los Angeles, grającym muzykę elektroniczną, a w szczególności trapową, dubstepową i ciężkie electro. Posiada już swoją agencję muzyczną CIRCLE Talent Agency. Współpracował z raperem YG, a także duetem Jack Ü czy Flosstradamus. Uwagę szerszej publiczności zdobył dzięki swojemu remixowi Trap Queen, śpiewanej przez Fetty Wap.

 


WOOGIE PARK
To kolejny producent, który dołączył do agencji. Już wcześniej pracował przy kawałkach Jay Parka oraz Sik-K.

 


pH-1
Jest członkiem Sous Chefs z Oven Owadoz’em. Panowie w marcu nagrali kawałek N.W.A, do którego zaprosili między innymi Jay Parka. Nie była to jedyna współpraca pH-1 z założycielem AOMG. Raper w tym tygodniu opublikował swój nowy utwór Fresh Kiwi Juice Freestyle.

 


Sik-K
Rapera usłyszymy w EUNG FREESTYLE, a także jego solowym albumie „FLIP”. Jego twórczość funkcjonuje gdzieś pomiędzy rapem, a śpiewem.

 


Jarv Dee
Pochodzący z Seattle raper założył grupę Seattle’s Moor Gang, pisze również teksty i wydaje własne kawałki. Jego muzyka opiera się na ciężkich dźwiękach.

 


Raz Simone
Jest założycielem Black Umbrella Music, agencji skupiającej raperów i producentów w Seattle.

 


Phe Reds
Ten piosenkarz pochodzi z Kambodży, ale wychował się w Seattle, gdzie dołączył do tanecznej grupy AOM. Ostatni teledysk nagrany został właśnie w jego rodzinnym kraju. Zobaczymy w nim zdjęcia ofiary rzezi wykonanej przez Czerwonych Khmerów w latach sześćdziesiątych XX wieku, a także obecną sytuację w Kambodży.

 


Avatar Darko
Raper o rosyjsko-ukraińskich korzeniach, który urodził się w Tallinie, ale wychowywany był już w Seattle. Naprawdę nazywa się Danny Degtjar, a przezwisko „Avatar”, wymyślił jego ojciec, który z prawosławia przeszedł na buddyzm. Występował na scenie z gwiazdami takimi jak Pusha T, Young Jezzy i Waka Flaka. W swojej twórczości nawiązuje do swoich prawdziwych kulturowych korzeni, za które uważa Związek Radziecki. Styl jego muzyki to emo grunde trap.

Pierwsze informacje o H1GHRMUSIC pojawiły się już w lutym, gdy Park zaczął tagować swoje zdjęcia na Instagramie #h1ghrmusic. Wytwórnia posiada konto na Instagramie i Facebooku.


Na koniec obejrzyjcie nagranie od Jay Parka, który prosi o wspieranie H1GHRMUSIC. W sobotę muzycy po raz pierwszy wystąpią pod nazwą wytwórni na UP STREAM FESTIVAL w Seattle.


źródła: (1)(2)(3)(4)(5)(6)(7)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.