Informacja o nowym utworze pojawiła się dopiero dzisiaj!

Na Instagramie AOMG opublikowano plakat zapowiadający kawałek Jay Parka, Hulk Hogan. Informacja pojawiła się niespodziewanie kilkanaście godzin przed wydaniem utworu. Usłyszymy go już jutro w południe czasu koreańskiego. Za produkcję odpowiada Woogie Parkktóry pracował przy wcześniejszych utworach Jaya, a także rapera Sik-K. Poniżej możecie sprawdzić, jak będzie brzmiał kawałek:

 


Jay Park zdobył ostatnio nagrody na pierwszej gali KOREAN HIP HOP AWARDS dla najlepszego albumu R&B oraz najlepszego artysty R&B. Następnego dnia na 14th Korean Music Awards statuetki w tych samych kategoriach odbierał za niego DJ Pumkin.


Nie jest to jednak koniec nowości od artysty. Z informacji twórców portalu HIPHOPKR wynika, że Jay Park podpisał kontrakt z wytwórnią Roc Records, należącą do Jay-Z. Ponad pół roku temu mogliśmy usłyszeć rapera w remixie Fat Joe, również z tej agencji.


Nie jest to jednak koniec spotkań Parka i Cha Cha Malone z amerykańskimi artystami. W zeszłym tygodniu na Instagramie Jaya pojawił się wpis z raperami wytwórni Black Umbrella.

Widać, że twórcy AOMG kierują swoją uwagę na zachodni rynek, który coraz bardziej zaczyna się na nich otwierać. W połowie kwietnia fani wytwórni będą mogli spotkać się z Elo i DJ Pumkinem na koncertach w Londynie i Paryżu. Ceny biletów wahają się między 25 a 75 funtami.

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.