Artysta stawia swoje pierwsze muzyczne kroki w nowej wytwórni.

AKTUALIZACJA: 17 czerwca

Pierwszy solowy album najmłodszego członka GOT7 już dostępny. Singiel All Your Fault został stworzony we współpracy z GRAY’em. Piosenka opowiada o zgubnej miłości, która doprowadziła do samych problemów. Główny bohater obwinia ukochaną za to co się stało. Jej zdrada doprowadziła bowiem do rozpadu ich związku jak i całego jego życia. Utwór dopełnia drastyczny teledysk, który możecie obejrzeć poniżej.

 
Zachęcamy do wysłuchania całej płyty „Point Of View: U”, dostępnej m.in. na Spotify.

 

AKTUALIZACJA: 16 czerwca

Zobaczcie kolejne teasery przed premierą płyty.

 

AKTUALIZACJA: 15 czerwca

Yugyeom zaprezentował kolejną fotografię promującą nowy album, a także przedstawił tytuł singla i pierwszy teaser wideo do niego. 네 잘못이야 All Your Fault zostało stworzone we współpracy z  GRAY’em. Obejrzyjcie zapowiedź poniżej. 

 

AKTUALIZACJA: 14 czerwca

Do premiery albumu coraz bliżej. Po wydaniu MV do I Want U Around,  Yugyeom prezentuje kolejne teasery do „Point Of View: U”.

AKTUALIZACJA: 11 czerwca

Yugyeom zaprezentował swój pierwszy utwór z nadchodzącej płyty. Za tekst i kompozycję I Want U Around odpowiada Yugyeom i DeVita – którzy wykonują utwór – oraz GRAY. Cała trójka należy do tej samej wytwórni – AOMG. Posłuchajcie mrocznego i sensualnego singla poniżej. 

 

AKTUALIZACJA: 10 czerwca

Yugyeom podgrzewa atmosferę przed comebackiem. Premiera utworu I Want U Around stworzonego we współpracy z DeVitą już jutro o 18:00 KST ( 11:00 czasu polskiego). Obejrzyjcie poniżej wszystkie najnowsze teasery.

 

 
 
 

AKTUALIZACJA: 9 czerwca

Yugyeom zaprezentował pierwsze fotografie promujące album. Obejrzycie je poniżej w naszej galerii.

AKTUALIZACJA: 7 czerwca

Kolejne szczegóły comebacku ujawnione. Album artysty został zatytułowany „Point Of View: U”. Poniżej znajdziecie także listę utworów, które znajdą się na płycie. 

AKTUALIZACJA: 6 czerwca

Yugyeom dodał kolejny teaser, a wraz z nim nową datę. Obok 11 czerwca pojawił się 17 czerwca. Najnowszą grafikę możecie obejrzeć poniżej.

AKTUALIZACJA: 4 czerwca

Z kolejnego teasera dowiadujemy się, że nowy materiał ujrzy światło dzienne 11 czerwca.

Oryginalny post: W lutym informowaliśmy, że najmłodszy członek GOT7 oficjalnie dołączył do AOMG. Dzisiaj dostaliśmy pierwszą zapowiedź jego solowego wydawnictwa. Comeback zaplanowano na czerwiec. Tajemnicza grafika nie zdradza jednak wielu szczegółów, widzimy na niej jedynie kwiat na czarnym tle i miesiąc premiery.

Koreańskie media donoszą, że materiał ukaże się w połowie miesiąca i został stworzony we współpracy z Gray’em, artystą z AOMG. Obejrzyjcie pierwszy teaser od Yugyeoma poniżej:

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Twitter ELLE Korea

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.