7POP objęło swoim patronatem medialnym imprezę z okazji trzecich urodzin Plus Social! Nasza redakcja zorganizuje tam również konkurs wiedzy o k-popie. Jesteście pewni, że wiecie wszystko o swoich idolach? To idealna okazja, żeby się sprawdzić i wygrać atrakcyjne nagrody.

Z okazji swoich trzecich urodzin, Plus Social organizuje wyjątkową imprezę! Już 10 czerwca, w warszawskim klubie LUCID, czeka na Was wiele atrakcji, w tym występy grup coverowych, wystawa „3 lata z +Social”, czy konkursy z wartościowymi nagrodami. Więcej informacji znajdziecie w specjalnym facebook’owym wydarzeniu – TUTAJ. My także na bieżąco będziemy informować Was o imprezie, więc obserwujcie 7POP na social media: Facebook, Twitter.

Nasza redakcja połączy również siły z Plus Social w quizie wiedzy o k-popie! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: obiad o wartości 150 zł w koreańskiej restauracji KoreaTown Rest, wybrany k-popowy album i zestaw gadżetów.

Konkurs dzieli się na dwie rundy: w pierwszej sprawdzimy Waszą podstawową k-popową wiedzę. Najlepsze trzy osoby dostaną się do drugiej rundy, w której zmierzą się z kolejną pulą pytań, tym razem o wyższym poziomie trudności. Żeby powalczyć o nagrody, wystarczy napisać do nas w prywatnej wiadomości na Facebook’u 7POP, bądź maila na redakcja@7pop.pl. Zgłaszać możecie się przez cały czas, aż do imprezy! Przed imprezą uczestnicy otrzymają od nas szczegółowe informacje dotyczące konkursu i zasad rozgrywki.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc zgłaszajcie się jak najszybciej!

Kto z Was zostanie k-popowym mistrzem? Do zobaczenia! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.