Drugi unit NCT powraca po raz pierwszy z nowym mini-albumem! Zobaczcie, co już wiemy o „NCT #127 LIMITLESS”.

NCT 127 nie pozwoliło nam się nudzić podczas ostatniego tygodnia. SM Entertainment zaraz po świętach zapowiedziało pierwszy comeback chłopców. Wszystkie zapowiedzi nowego krążka mogliście zobaczyć na naszej stronie. Promocja „NCT #127 LIMITLESS” rozpoczęła się już jednak na dobre. Co wiemy o płycie drugiego unitu NCT?

Tytułową piosenką krążka został Limitless, utwór napisany i skomponowany przez Kenzie. Warto zaznaczyć, że to pierwsza współpraca producentki z NCT 127. Przy tekście kawałka pracowali również raperzy zespołu – Taeyong i Mark. Opowiada on o tym, że z ukochaną osobą u boku znikają wszelkie bariery, a sami przestajemy stawiać sobie limity. SM Entertainment wypuściło również dwie wersje teledysku. Jedna z nich posiada fragmenty stylizowane na słabej jakości nagrania wideo, druga to występ taneczny.

Na „LIMITLESS” znajdziemy 6 piosenek w różnych stylach muzycznych: od Urban R&B Limitless do delikatnego Angel w średnim tempie. Wśród tekściarzy prawie wszystkich kawałków znajdziemy Mark’a i Taeyong’a. Warto też dodać, że nad płytą pracowało grono dobrych producentów, takich jak The Stereotypes (Back 2 U (AM 01:27)), czy G.Soul (Baby Don’t Like It). Zobaczcie poniżej tracklistę:

  1. Limitless
  2. Good Thing
  3. Back 2 U (AM 01:27)
  4. 롤러코스터 (Heartbreaker)
  5. 나쁜 (Baby Don’t Like It)
  6. Angel

Fizyczna wersja krążka ma swoją premierę 9 stycznia. Razem z płytą dostaniemy kopertę NCT 127; 3 plakaty (w tym dwa złożone); naklejki; książeczkę z tekstami piosenek i losową pocztówkę. Wszystko znajdziemy w specjalnym pudełku. W poniższej galerii możecie sprawdzić szczegóły albumu:

Godzinę po wydaniu, wszystkie kawałki z „LIMITLESS” znalazły się w koreańskich notowaniach muzycznych. Najlepiej poradził sobie tytułowy utwór z albumu – Limitless. Piosenka wskoczyła na podium notowań Mnet i Genie. W pierwszej dziesiątce listy Genie znalazły się też Back 2 U (AM 01:27) (7. miejsce) i Baby Don’t Like It (10. miejsce). Dokładne dane znajdziecie poniżej (wyniki pochodzą z 5 stycznia, z 17:30 czasu polskiego; żeby powiększyć wystarczy kliknąć).

Krążek lepiej poradził sobie natomiast na międzynarodowym iTunes. Drugi mini-album NCT 127 zajął pierwsze miejsce w Indonezji, Tajlandii, Wietnamie i na Filipinach. W USA znalazł się na 22. pozycji, a w Europie najwyżej wylądował w Norwegii (15. miejsce). (stan na 6 stycznia, 12:00 czasu polskiego)

Nie można zapomnieć o dobrym debiucie płyty w międzynarodowym notowaniu albumów iTunes, gdzie zajął 6. miejsce! (6 stycznia, 12:00 czasu polskiego)

Dotychczas mogliśmy zobaczyć dwa comeback stage chłopców. 5 stycznia pojawili się w M!Countdown, a dzień później w KBS Music Bank. W obu przypadkach zaśpiewali zarówno Limitless, jak i Good Thing. (Linki do KBS: [1][2]) Jutro wystąpią w MBC Music Core, a w niedzielę w SBS Inkigayo. Warto wspomnieć, że cała dziewiątka w lutym pojawi się także w „Weekly Idol”. Jak informuje portal newsen.com, chłopcy zakończyli już nagrywanie odcinka. Niedługo możemy spodziewać się również nowej serii NCT Life.

Jak podoba Wam się „LIMITLESS”? Macie ulubione kawałki?

 

źródła:(1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.