SM Entertainment potwierdziło pierwszy comeback drugiego unitu swojego najmłodszego boysbandu – NCT 127!

AKTUALIZACJA: 4 stycznia

Zobaczyliśmy pełny nowy skład NCT 127! W ostatnich indywidualnych zwiastunach występuje Johnny. Już dzisiaj światło dzienne ujrzą dwa teledyski do Limitless

AKTUALIZACJA: 3 stycznia

Najnowsze teasery „NCT #127 LIMITLESS” należą do Jaehyun’a! Wszystko możecie zobaczyć poniżej.

AKTUALIZACJA: 2 stycznia

Skład NCT 127 się uzupełnia! W dzisiejszych zapowiedziach główną rolę gra WinWin. Pierwszy występ NCT 127 z nową piosenką zaplanowany jest na 5 stycznia w M!Countdown. Później chłopcy pojawią się też 6 stycznia w KBS Music Bank, 7 stycznia w MBC Music Core i 8 stycznia w SBS Inkigayo.

AKTUALIZACJA: 1 stycznia

Nowy rok zaczynamy razem z Taeil’em! Wszystkie jego teasery znajdziecie poniżej. Nie zapomnijcie sprawdzić też całego artykułu od początku!

AKTUALIZACJA: 31 grudnia

Kolejne teasery NCT 127 należą do Yuty!  Sprawdźcie filmiki i  galerię poniżej. Ponadto, dowiedzieliśmy się, że dwie wersje klipu do Limitless ujrzą światło dzienne dobę przed premierą płyty, a więc 5 stycznia o północy KST! Twórcą tytułowej piosenki jest Kenzie, jedna z głównych producentów SM Entertainment. Będzie to jej pierwsza współpraca z NCT 127.

AKTUALIZACJA: 30 grudnia

W dzisiejszych zwiastunach comebacku z „LIMITLESS” występuje Doyoung! Zobaczymy go też dwóch nowych teledyskach grupy, obu nagranych do tytułowej piosenki nowej płyty. Wszystkie nowości od NCT 127 znajdziecie poniżej.

 

AKTUALIZACJA: 29 grudnia

Nowe oświadczenie SM Entertainment potwierdza, że Mark i Taeyong brali udział w tworzeniu trzech piosenek z albumu: AngelGood Thing i Baby Don’t Like It. Taeyong pojawił się dodatkowo wśród twórców Back 2 U (AM 01:27)Zobaczymy go też w nowej garści teaserów, zapowiadających „NCT #127 LIMITLESS”. Jak poprzednio, galeria zdjęć będzie poszerzana, gdy pojawiać się będą nowe fotografie.

AKTUALIZACJA: 28 grudnia

Drugi mini-album NCT 127 będzie zawierał sześć piosenek, w tym tytułową – Limitless, która została nagrana w stylu Urban R&B. W oficjalnym oświadczeniu SM Entertainment czytamy, że na płycie znajdą się utwory napisane i skomponowane przez raperów zespołu – Mark’a i Taeyonga. Pozostali członkowie również mieli pracować nad produkcją krążka. Przed nami też kolejny zestaw teaserów! Tym razem w roli głównej zobaczymy właśnie Mark’a. Poniżej znajdziecie zapowiedzi wideo i zdjęcia promujące. Do galerii na bieżąco dodawane będą zdjęcia z Instagramu unitu.

 

Oryginalny post: Powrót chłopców zapowiadano już od kilku miesięcy, a w internecie roiło się od plotek. 27 grudnia o północy KST oficjalna strona NCT 127 zmieniła swój wygląd. Mogliśmy zobaczyć tam jedynie powiewającą flagę z napisem „LIMITLESS” (ang. bez limitu). Taki sam tekst ujrzeliśmy w teaserze wyświetlonym podczas występu NCT na SBS Gayo Daejun.

Unit wróci jednak w odmienionym składzie. Do grupy dołączą Doyoung i Johnny, który tym samym zaliczy swój długo wyczekiwany debiut. Zespół będzie liczył zatem dziewięciu członków. 27 grudnia o 10 KST wytwórnia potwierdziła również, że drugi mini-album grupy ujrzy światło dzienne 6 stycznia i będzie nazywać się „NCT #127 LIMITLESS”. Jego fizyczna forma pojawi się w sklepach 9 stycznia.

SM Entertainment zaczęło publikować pojedyncze teasery dla każdego z chłopców: zarówno w formie wideo, jak i zdjęć. Dodatkowo na Instagramie unitu publikowane są zakulisowe zdjęcia, podpisane w formie pamiętnika. Na pierwszy ogień poszedł maknae NCT 127 – Haechan. Wszystko zobaczycie w galerii poniżej.

 

Czekaliście na comeback NCT 127?

 

źródła:(1)(2)(3)(4)(5)(6)(7)(8)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.