EXO oficjalnie rozpoczęło nową erę i przygotowuje się do comebacku.

AKTUALIZACJA: 27 listopada

Zespół podzielił się ostatnimi zapowiedziami comebacku:

AKTUALIZACJA: 21 listopada

Na ostatnich indywidualnych teaserach znalazł się Suho:

AKTUALIZACJA: 19 listopada

W dzisiejszej aktualizacji zobaczyliśmy nowe materiały promocyjne z Chenem

AKTUALIZACJA: 17 listopada

Bohaterem nowych teaserów jest Baekhyun:

AKTUALIZACJA: 14 listopada

Na kolejnych zapowiedziach “OBSESSION” pojawił się Sehun:

AKTUALIZACJA: 12 listopada

Na najnowszych teaserach od EXO zobaczyliśmy Chanyeola:

AKTUALIZACJA: 10 listopada

Rozpoczęła się rywalizacja EXO oraz X-EXO. Zespół zachęca internautów do komentowania, retweetowania i like’owania postów na dwóch kontach (EXO; X-EXO). W zależności od tego, który koncept zdobędzie więcej reakcji, na stronie EXODEUX będą publikowane dodatkowe teasery w jednym z nich. Pierwsze wyniki będą ogłoszone o 6:00 KST (22:00 w Polsce) i będą aktualizowane co 6 godzin.

Bohaterem pierwszych indywidualnych teaserów “OBSESSION” został Kai. Zobaczyliśmy jego fotografie w obu konceptach oraz krótkie klipy. Wszystko obejrzycie poniżej:

AKTUALIZACJA: 7 listopada

Odliczanie zakończone! EXO udostępniło pierwszy trailer zapowiadający koncept “OBSESSION” oraz dokładny harmonogram promocji płyty. W jej trakcie zobaczymy indywidualne oraz grupowe zwiastuny w formie foto i wideo, a także teaser teledysku. Wszystkie nowości zobaczycie poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 3 listopada

Dzisiaj na social media i oficjalnej stronie EXO pojawiły się logo płyty oraz pierwszy oficjalny teaser zapowiadający koncept albumu. Jego ruchomą wersję zobaczycie pod tym adresem.

AKTUALIZACJA: 1 listopada

Poznaliśmy dzisiaj pierwsze szczegóły nowej płyty boysbandu. Krążek będzie zatytułowany “OBSESSION” i usłyszymy go 27 listopada. Trafi na niego 10 utworów. 1 listopada rozpoczęła się przedsprzedaż albumu.

Oryginalny post: Grupa jest na ostatniej prostej do powrotu ze swoim szóstym pełnym albumem, którego tworzenie SM Entertainment potwierdziło niedawno. Na social media i oficjalnej stronie boysbandu pojawiły się grafiki z nowym logo zespołu. O północy 1 listopada koreańskiego czasu rozpoczęło się także odliczanie – zegar odmierza czas do północy 8 listopada KST. Wytwórnia EXO nie ujawniła jednak, czego możemy się wtedy spodziewać.

W 2019 roku swoje służby wojskowe rozpoczęli Xiumin oraz D.O., więc najnowsza płyta będzie pierwszym koreańskim wydawnictwem grupy w okrojonym składzie. W tym roku członkowie EXO wydawali muzykę solowo i w unitach. Usłyszeliśmy dwie płyty Chena – „April, and a flower” z kwietnia oraz “Dear my dear” z promocyjnym Shall we? z października. W lipcu Baekhyun wydał solowy krążek – “City Lights” z tytułowym UN Village. W wakacje zadebiutowało EXO-SC z hip-hopowym “What a life”. W październiku ukazał się album wyjątkowego projektu SuperM, w którego skład weszli dwaj członkowie EXO – Baekhyun oraz Kai. 

źródło zdjęcia: Oficjalna Strona EXO

  1. Czy tylko ja tego nie przetrwam?? Bo nie wyobrażam sobie kolejnej piosenki z brakującymi członkami zespołu. Poza tym to dalej będzie uznawane jako piosenka EXO? Czy powstanie kolejna podgrupa? ;-;W końcu Xiumin i D.O nie mogą wziąć udziału w tej piosence

  2. Zapewne będzie jak z Super Junior – mimo że w ciągu lat poszczególni członkowie byli w wojsku to comebacki SJ były traktowane jak comebacki całej grupy, nie sub-unity, mimo że nie promował się pełen skład. Więc, tak będzie to piosenka EXO.
    EXO jest świetną grupa i jestem pewna że brak dwóch członków im nie przeszkodzi w promocji, z pewnością byli na to przygotowani z wyprzedzeniem 😉

  3. Pewnie tak. Na poczatku moze to sie wydawac ciezkie ale z czasem, kiedy kolejne twarze beda wracac do zespołu usmiech bedzie rysował sie coraz mocniej!Naprawde patrzac na to z jaka energia i dynamika superjunior wydaje teraz swoje krazki mozna oczekiwać tylko lepszego!Ich muzyka naprawde przeszła ewolucje i mysle ze zaskoczyła wszystkich pozytywnie.Słuzba wojskowa nadaje muzykow nowa energie tworcza i nowy wymiar tego co robia.Co do jakosci ich muzyki to szykuje sie nam ciekawy powrot z czasow eko-k,exo-m tylko chenem zamiast d.o .Tak czy siak nie moge doczekac sie ich nowej twórczosci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.