Rozdano tegoroczne nagrody AMAs! Wśród laureatów znaleźli się także członkowie BTS.

Na gali w Los Angeles ujawniono, kto otrzymał tegoroczne wyróżnienia American Music Awards. Bangtani okazali się najlepsi w trzech kategoriach: Najlepszy Duet/Grupa – Pop/Rock, Trasa Koncertowa Roku i Ulubiony Artysta na Social Media. Ostatnią z wymienionych statuetek otrzymali drugi rok z rzędu.

Chłopcy nie mogli być obecni na gali, ale nagrali specjalne wideo z podziękowaniami. “BTS jest grupą przez sześć i pół roku, a przez te lata mogliśmy doświadczyć, jak tak wiele naszych snów staje się rzeczywistością. ARMY, to wy sprawiliście, że to stało się możliwe, nie moglibyśmy zrobić tego bez waszej miłości i wsparcia na całym świecie. Postaramy się jak najlepiej odwdzięczyć się za to, ciężko pracować i zwrócić wam tyle samo miłości [ile daliście nam]”, skomentował wygraną w kategorii Najlepszy Duet/Grupa – Pop/Rock RM.

 

W związku z nagrodą za trasę koncertową, lider zespołu powiedział natomiast: “Trasa mogła się skończyć, jednak mamy nadzieję, że nasza wiadomość do was nadal będzie z wami – musicie znaleźć sposób, żeby pokochać siebie”.

 

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Big Hit Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.