Artystka została odnaleziona martwa w swoim domu. Trwa policyjne dochodzenie mające wyjaśnić przyczynę śmierci piosenkarki.

Zgłoszenie o śmierci Goo Hary koreańska policja otrzymała 24 listopada około godziny 18:30 KST (10:30 w Polsce). Piosenkarka została znaleziona w swoim mieszkaniu w Cheongdam-dong (dystrykt Gangnam). Komisariat Policji w Gangnam poinformował, że trwają czynności wyjaśniające przyczynę śmierci wokalistki.

Idolka zadebiutowała jako członkini KARA w 2008 roku. W późniejszych latach artystka wydała swoją pierwszą solową EP “Alohara (Can You Feel It?)”. W ostatnich miesiącach Hara promowała się w Japonii oraz Korei.

Artykuł będzie aktualizowany wraz z pojawianiem się nowych informacji.

Drodzy czytelnicy, pamiętajcie, że nie jesteście sami, a myśli samobójcze mogą przytrafić się każdemu, kto może czuć się przytłoczony i uważa, że nikt nie może mu pomóc. Nie ignorujcie swojego smutku i rozmawiajcie o swoich problemach. Możecie to zrobić, dzwoniąc chociażby na poniższe bezpłatne numery telefonów.

116 123 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych (codziennie 14.00-22.00 z wyjątkiem dni świątecznych)

116 111 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży (codziennie w godzinach 12.00-2.00); a wiadomość przez www.116111.pl/napisz możesz wysłać przez całą dobę

źródło: (1)
źródło zdjęcia: cosmopolitan.co.kr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.