Zespół potwierdził, że przygotowuje się do comebacku.

AKTUALIZACJA: 29 marca

EXID ujawniło dwie zakulisowe fotografie z planu filmowego teledysku. Zobaczcie je poniżej:

AKTUALIZACJA: 28 marca

Pojawił się teaser tytułowej piosenki, którą oficjalnie nazwano Lady. Oprócz tego, EXID wydało dwa wideo ujawniające fragmenty tekstów utworu. Pierwszy znajduje się pod tym linkiem. Tutaj jest drugi klip.

 

AKTUALIZACJA: 23 marca

Tym razem EXID podzieliło się grupowym teaserem Do It Tomorrow.

 

AKTUALIZACJA: 22 marca

Kolejnym duetem, jaki zobaczyliśmy we wspólnych teaserach jest Junghwa oraz Hani.

 

AKTUALIZACJA: 21 marca

Grupa odkrywa kolejne karty i przedstawiła fotografie unitu Hyerin z LE.

AKTUALIZACJA: 20 marca

Bohaterkami kolejnych zapowiedzi są Hani i Junghwa. Dodatkowo wytwórnia Banana Culture podzieliła się informacją, że wydawnictwo jest singlem. Pracował nad nim główny producent agencji czyli Shinsadong Tiger i LE. Utwór utrzymany jest w stylistyce muzycznej New Jack Swing lat 90-tych. Ten klimat utrzymany jest też w teledysku.

AKTUALIZACJA: 19 marca

Opublikowano pierwsze indywidualne teasery członkiń. Pojawiły się na nich LE i Hyerin. Zdjęcia zostały także oznaczone hashtagiem “내일해”, czyli “Do It Tomorrow”. Możliwe, że to nazwa tytułowej piosenki.

AKTUALIZACJA: 15 marca

Dzięki pierwszej zapowiedzi wiemy, że nadchodzący album dziewcząt ujrzy światło dzienne 2 kwietnia o 18:00 czasu koreańskiego (11:00 w Polsce). Grafika utrzymana jest w oficjalnej kolorystyce EXID.


Oryginalny artykuł: Dziewczęta z EXID ogłosiły, że w kwietniu spotkają się z fanami poprzez nową muzykę. Dokładnie informacje nie zostały jeszcze podane. Grupa ponownie wyda album bez Solji, ponieważ jej stan zdrowotny wciąż jest niedostateczny. W grudniu 2016 roku zdiagnozowano u niej poważną chorobę tarczycy, która uniemożliwiła jej pracę nad nowymi piosenkami. Kwietniowa premiera albumu “Night Rather Than Day” odbyła się bez jej obecności. Również w przypadku ostatniego “Full Moon” z października 2017 tylko czwórka dziewczyn promowała krążek, ale na płycie pojawiło się solo liderki. O ich comebacku przeczytacie TUTAJ.

Od ostatniej płyty dziewczęta wydały kilka singli. Hani towarzyszyła raperowi Hanhae w EYES. Ponownie można było ją usłyszeć z Solji w sountracku do dramy “Money Flower”. W styczniu EXID rozpoczęło projekt “Re:flower”, w ramach którego wydane zostały single “ze strony B” w nowych aranżacjach. Do tej pory ukazało się Dreamer Solji oraz Will You Take Me w wykonaniu całej grupy.

źródła: (1)(2)(3)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter EXID

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.