Girlsband ma w planach nowy projekt, który zostanie wydany w połowie stycznia.

AKTUALIZACJA: 11 stycznia

Wytwórnia Banana Culture podzieliła się informacjami zdradzającymi, czym dokładnie jest projekt “Re:flower”. Firma planuje co miesiąc wydawać zremasterowane piosenki z poprzednich wydawnictw muzycznych EXID tłumacząc się, że w każdym albumie kryją się bardzo dobre utwory, a zostały wcześniej przyćmione przez tytułowe pozycje. Proces porównany został do powoli rozkwitającego słonecznika, który jest kwiatem przypisanym do sierpnia (miesiąca, w którym zadebiutował EXID). W pierwszej odsłonie projektu zostanie wydana Dreamer, solowa piosenka Solji. Po raz pierwszy mogliśmy ją usłyszeć na czwartym mini-albumie “Full Moon”, o którym pisaliśmy również na naszej stronie.

AKTUALIZACJA: 10 stycznia

Pierwszy “spoiler image” jest utrzymany w tej samej stylistyce, co poprzedni teaser.

 

Oryginalny post: Na oficjalnych social mediach zespołu pojawił się pierwszy teaser projektu. Widzimy na nim uciętą łodygę rośliny oraz tytuł w języku angielskim i chińskim. Grupa zapowiedziała wydanie „Re:flower” 15 stycznia o 18:00 KST. Nie jest jednak pewne, że to będzie wydanie muzyczne.

 

Ostatni raz EXID wróciły na scenę w listopadzie zeszłego roku z albumem „Full Moon”. Do comebacku dołączyła liderka girlsbandu Solji, która wcześniej z powodu choroby nie mogła promować się z „Eclipse”, wydanym w kwietniu.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter EXID
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.