Wytwórnia BTS zakończyła tajemnicze odliczanie i rozpoczęła promowanie swojej nadchodzącej grupy.

AKTUALIZACJA: 31 stycznia

Nowy film należy do Taehyuna.

 

 

AKTUALIZACJA: 30 stycznia

W nowym wideo zobaczyliśmy Yeonjuna.

 

 

AKTUALIZACJA: 29 stycznia

Bohaterem kolejnego wideo został Beomgyu!

 

AKTUALIZACJA: 28 stycznia

W nowym wideo zobaczyliśmy ponownie Hueningkaia.

 

AKTUALIZACJA: 27 stycznia

Bohaterem kolejnego klipu od TXT został Soobin.

 

AKTUALIZACJA: 23 stycznia

Na social media oraz oficjalnej stronie internetowej TXT znalazł się pierwsza grupowa fotografia zespołu oraz nowe wideo. Wszystko zobaczycie poniżej! Ponadto, rozpoczęto nowe odlicznie. Jego koniec przewidziany jest na niedzielę, 27 stycznia o 16:00 czasu polskiego.

 

AKTUALIZACJA: 18 stycznia

Kolejnym członkiem TXT został Beomgyu! Zobaczcie jego teasery poniżej. Nowe odliczanie zakończy się za 72 godziny, o 16:00 23 stycznia czasu polskiego.

 

AKTUALIZACJA: 17 stycznia

Czwartą osobą ze składu TXT, którą poznaliśmy jest Taehyun. Oprócz tradycyjnego wideo i zdjęć, rozpoczęto kolejne odliczanie. Jego koniec przewidziany jest na 20 stycznia o 16:00 czasu polskiego (północ KST 21 stycznia).

 

AKTUALIZACJA: 14 stycznia

Nowym członkiem TXT został HueningkaiSprawdźcie teasery, których został bohaterem poniżej. Kolejne odliczanie zakończy się o północy KST 18 stycznia czyli 17 stycznia o 16:00 w Polsce.

 

AKTUALIZACJA: 13 stycznia

Poznaliśmy kolejnego członka TXT! Tym razem przedstawiony został nam Soobin. Zobaczcie wideo i zdjęcia z jego udziałem poniżej! Rozpoczęło się również nowe odliczanie. Jego koniec zaplanowany jest na północ KST 16 stycznia (15 stycznia, 16:00 w Polsce).

 

Oryginalny post: Równo o północy czasu koreańskiego zegar ze specjalnej strony założonej przez Big Hit Entertainment wybił zero. Wtedy również poznaliśmy pierwsze szczegóły nowego boysbandu agencji oraz zobaczyliśmy jego pierwszego członka. Nachodzący zespół wytwórni BTS będzie nazywał się TXT, co jest skrótem od “Tomorrow X Together” (pl.”jutro x razem”) czy “Tomorrow By Together” (투모로우바이투게더). Na zdjęciach promocyjnych i specjalnym wideo przedstawiony nam został natomiast YeonjunSprawdźcie je poniżej:

Warto dodać, że na oficjalnej stronie zespołu rozpoczęło się kolejne odliczanie, tym razem do koreańskiej północy 14 stycznia (16:00 13 stycznia w Polsce).

W tym artykule będziemy na bieżąco informować Was o debiucie TXT.

 

źródło zdjęcia: txt.ibighit.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.