Big Hit Entertainment podzieliło się pierwszym teaserem i kilkoma szczegółami dotyczącymi comebacku ich młodszego boysbandu.

AKTUALIZACJA: 16 października

TXT podzieliło się drugim zwiastunem MV:

AKTUALIZACJA: 13 października

Zobaczcie pierwszy teaser teledysku do tytułowego Run Away.

 

 

AKTUALIZACJA: 10 października

Poznaliśmy tracklistę nowej płyty TXT. Na „The Dream Chapter: MAGIC” znajdziemy łącznie osiem numerów. Zobaczcie szczegóły na grafice:

 

AKTUALIZACJA: 7 października

Chłopcy z TXT podzielili się kolejnymi ruchomymi teaserami swojego powrotu, tym razem w wersji „Arcade”:

 

 

AKTUALIZACJA: 6 października

Na social media TXT pojawiły się pierwsze zdjęcia teaserowe nowej płyty boysbandu, wszystkie w formie animacji. Sprawdźcie wszystkie:

 

Oryginalny post: Nowy album TXT „The Dream Chapter: MAGIC” usłyszymy 21 października. Przedsprzedaż będzie dostępna natomiast od 2 października. W krótkim oświadczeniu agencja podziękowała MOA, fanom zespołu, za cierpliwość i niekończące się wsparcie dla boysbandu. Ponadto Big Hit Entertainment podzieliło się krótką animacją zapowiadającą nadchodzący materiał:

Powrót TXT, z początku planowany na wakacje, był już kilka razy opóźniany. Przyczynił się do tego zły stan zdrowia członków grupy, najpierw Soobina i Yeonjuna, później Taehyuna oraz Huening Kaia. Przypomnijmy, że debiutanckie EP „The Dream Chapter: STAR” miało swoją premierę w marcu tego roku.

Wszystko o „The Dream Chapter: MAGIC” znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter TXT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.