Powrót boysbandu został przesunięty ze względu na problemy zdrowotne członków zespołu. 

Big Hit Entertainment wydało specjalne oświadczenie, w którym informuje o powodach opóźnienia comebacku TXT. Wytwórnia wspomina tam o problemach zdrowotnych Soobina i Yeonjuna, przez co wydanie nowego krążka musiało zostać odłożone w czasie. Przeczytajcie tłumaczenie listu agencji:

Dzień dobry, tutaj Big Hit Entertainment.

Przykro nam, że musimy ogłosić, że TOMORROW X TOGETHER nie będzie w stanie wziąć udziału w [koncercie] “LOTTE DUTY FREE FAMILY CONCERT” 11 sierpnia.

U Soobina zdiagnozowano niedawno zakaźne zapalenie spojówek i poddano [go] leczeniu. Pracownicy medyczni poradzili, żeby [muzyk] zrobił sobie przerwę od wystąpień publicznych, w związku z wysokim czynnikiem zakaźnym [choroby]. Zgodnie z tymi poradami, Soobin skupi się teraz na odpoczynku i wyzdrowieniu.

Yeonjun, który uskarżał się wcześniej na bóle pleców, szybko wraca do formy. Jednakże zdrowie naszych artystów jest dla nas najważniejsze, [więc] odpoczynek będzie głównym priorytetem w jego harmonogramie, by mógł skupić się na regeneracji.

Ponadto, wydanie nowego albumu TOMORROW X TOGETHER, planowane oryginalnie na późny sierpień, zostanie przełożone na drugą część września, by zapewnić [odpowiedni] czas odpoczynku dla artystów, jak i z powodu zbliżającego się święta Chuseok.

Chcielibyśmy poprosić o zrozumienie wszystkich naszych fanów, którzy czekali na występ i comeback TOMORROW X TOGETHER.

Dziękujemy.

Przypomnijmy, że dyskografię TXT zamyka debiutancki krążek “The Dream Chapter: STAR”. W kwietniu grupa wydała także klip do numeru Cat & Dog.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter TXT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.