Nowe single i solowy album – to nie wszystko co przygotował dla fanów Jackson.

Aktualizacja: 10 sierpnia

Jackson Wang nie pojawi się 13 sierpnia w programie Jamesa Cordena  The Late Late Show. Występ został odwołany z nieznanych powodów. 

Oryginalny post: Jackson Wang, członek zespołu GOT7, już od jakiegoś czasu działa także jako solowy artysta, we współpracy ze swoją ekipą z Team Wang. Tym razem postanowił iść krok dalej i planuje wydanie swojego pierwszego, solowego albumu. Materiał ma ukazać się w połowie października tego roku. Zanim jednak to nastąpi, najprawdopodobniej we wrześniu udostępnione zostaną dwa nowe single artysty, które trafią także na jego płytę. Utwory na krążku mają być w języku angielskim, jednak jedna lub dwie piosenki będą także w języku chińskim. Wydawnictwo ma zawierać siedem-osiem pozycji. Warto wspomnieć także, że drugi album ma się ukazać w przyszłym roku i planowany jest jedynie w standardowym języku chińskim, czyli kantońskim. 

Z najbliższych aktywności zaplanowanych przez Jacksona jest występ w kultowym programie Jamesa Cordena – The Late Late Show. Artysta będzie gościem odcinka, który zostanie wyemitowany 13 sierpnia. Kilka dni po tym, czyli 17 sierpnia, będzie miał swój pierwszy, solowy występ na amerykańskim festiwalu 88rising’s Head In The Clouds, odbywającym się w Los Angeles. Na scenie pojawią się też tacy artyści jak iKON czy DPR LIVE. 

Ostatnim singlem Jacksona było Oxygen, wydane 12 kwietnia. Utwór zawierał w sobie słowa skierowane do fanów artysty.

 

źródło: (1)(2)(3)
źródło zdjęcia: oficjalny Twitter Jacksona Wanga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.