Co jakiś czas Jackson serwuje swoim fanom prezenty w postaci nowych, solowych singli. Tym razem wydał utwór zadedykowany właśnie tym, którzy go wspierają. Co warto o nim wiedzieć?

Oxygen zostało wydane 12 kwietnia. Wydawnictwo ogłoszono po tym, gdy bez słowa wyjaśnienia zrezygnowano z wydania Faded. Jackson powtarzał wiele razy, że Oxygen będzie piosenką dla fanów. Artysta ułożył sam bowiem słowa do utworu, a także brał udział w komponowaniu i aranżacji. Tytuł w dosłownym tłumaczeniu oznacza „tlen”, czyli coś, bez czego żaden człowiek nie może przeżyć. Biorąc pod uwagę wcześniejsze słowa rapera, oznacza to, że fani są kimś, bez kogo wokalista nie wyobrażałby sobie życia.  

Teledysk do utworu jest bardzo mroczny i tajemniczy. Możemy zauważyć tam dłoń dziewczyny, przyłożoną do szkła. Po chwili okazuje się, że to Jackson znajduje się w szklanym sześcianie, który zaczyna obrastać konarami drzew. Pnącza wiją się wokół artysty, a jego jedna dłoń obrasta korą. Po chwili akcja przenosi się nad wodę. W pewnym momencie zarówno Jackson, jak i tajemnicza dziewczyna są pod wodą i próbują dotknąć się wzajemnie dłońmi. Tekst piosenki koresponduje z tymi obrazami. Opowiada o swego rodzaju uzależnieniu. Podmiot, o którym mowa w utworze jest czymś, bez czego artysta nie może przeżyć. Chce, aby osoba ta powróciła do jego świata, bo nie może bez niej oddychać.


 
Ostatnim comebackiem Jacksona z GOT7 jest “Present: YOU & ME” z grudnia zeszłego roku. Płyta była wyjątkowym, bożonarodzeniowym prezentem dla fanów. 

 

źródło: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.